Czy to Twoja firma?

PORTANTO Agata Szatkowska praca

Warszawa

W sercu Warszawy, w urokliwej dzielnicy Jelonki, znajduje się miejsce, gdzie marzenia o własnym domu stają się rzeczywistością. Jestem Agata Szatkowska, Twoja zaufana doradczyni w świecie nieruchomości. Moja pasja to pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, a moja specjalność to kompleksowa obsługa, która zapewnia spokój i bezpieczeństwo na każdym etapie transakcji.

Z dumą oferuję usługi na najwyższym poziomie, co potwierdzają liczne pozytywne opinie moich klientów. W mojej pracy kieruję się przede wszystkim wysokimi standardami obsługi, co oznacza, że każdy klient jest dla mnie wyjątkowy, a jego potrzeby i oczekiwania są zawsze na pierwszym miejscu.

Rozumiem, jak ważne jest znalezienie idealnego miejsca do życia lub inwestycji, dlatego też oferuję nie tylko pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, ale również wsparcie w wyborze najlepszego finansowania zakupu. Współpracuję z renomowaną siecią biur Metrohouse, co pozwala mi na zapewnienie profesjonalnej obsługi na terenie całej Polski.

Moja znajomość lokalnego rynku nieruchomości jest moim atutem, który wyróżnia mnie na tle konkurencji. Znam każdy zakątek Warszawy i doskonale rozumiem regionalne uwarunkowania, co pozwala mi skutecznie doradzać i pomagać w realizacji nieruchomościowych marzeń moich klientów.

Zapraszam do kontaktu i współpracy. Razem znajdziemy miejsce, które pokochasz nazywać domem.

PORTANTO Agata Szatkowska najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
nieruchomości

Oferty pracy PORTANTO Agata Szatkowska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PORTANTO Agata Szatkowska

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PORTANTO Agata Szatkowska

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
PORTANTO Agata Szatkowska
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca PORTANTO Agata Szatkowska - oferty archiwalne

  • Doradca/Agent ds. nieruchomości

    • Warszawa
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • praca zdalna
    • Biuro nieruchomości Metrohouse - Warszawa Bemowo poszukuje osób zmotywowanych, chętnych do nabywania nowych umiejętności oraz poszerzania wiedzy branżowej, na:

      Stanowisko: Doradca/Agent ds. Nieruchomości

      Miejsce pracy: Warszawa +/i/lub okolice

      Zatrudniamy w oparciu o umowę zlecenie lub samozatrudnienie.

      Jednocześnie dziękujemy za nadesłane aplikacje ze zdjęciem, z góry informując, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

      Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)".

      Zakres obowiązków

      • pozyskiwanie klientów i utrzymywanie relacji,
      • przygotowywanie, prezentacja i promocja ofert nieruchomości,
      • prowadzenie negocjacji sprzedażowych,
      • sporządzanie rzetelnej dokumentacji dla konkretnych transakcji,
      • analiza rynku nieruchomości,
      • finalizowanie transakcji.

      Wymagania

      • Umiejętności sprzedażowe/handlowe - warunek konieczny!!!
      • Zdolności komunikacyjne i interpersonalne
      • Umiejętność zarządzania swoim czasem
      • Pewność siebie oraz samodzielność działania
      • Dyspozycyjność
      • Wysoka kultura osobista
      • Zainteresowanie rynkiem nieruchomości będzie dodatkowym atutem

      Oferujemy

      • Wysokie wynagrodzenie: czytelny system motywacyjny z możliwością uzyskania wysokich stawek prowizyjnych
      • Narzędzia niezbędne do pracy: laptop, telefon
      • Nowoczesny system szkoleń i wdrożenia z profesjonalnymi trenerami
      • System CRM z największą bazą klientów w Polsce
      • Pełne wsparcie i pomoc przy starcie na rynku nieruchomości
      • Możliwość awansu i rozwoju w strukturach firmy
      • Konkursy i nagrody motywacyjne

Pracodawcy w Warszawie