Czy to Twoja firma?

GDF Biuro Rachunkowe praca

Kraków

Od ponad dwóch dekad jesteśmy dumnym strażnikiem finansów małych i średnich przedsiębiorstw w sercu malowniczego Krakowa. Nasza historia zaczęła się w 1998 roku, kiedy to postanowiliśmy zaoferować naszym klientom nie tylko usługi księgowe, ale przede wszystkim spokój umysłu i pewność, że ich finanse są w dobrych rękach.

W GDF Biuro Rachunkowe zatrudniamy 16 wykwalifikowanych profesjonalistów, w tym 3 specjalistów od spraw kadrowo-płacowych i 7 samodzielnych księgowych, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, aby sprostać dynamicznie zmieniającym się przepisom i oczekiwaniom rynku. Nasze certyfikaty księgowe, nadane przez Ministra Finansów oraz Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, są dowodem na nasze zaangażowanie w doskonalenie zawodowe i zapewnienie najwyższej jakości usług.

Wykorzystujemy licencjonowane oprogramowanie Comarch Optima, które umożliwia nam efektywne i precyzyjne zarządzanie finansami naszych klientów. Posiadamy również wymaganą przepisami licencję Ministerstwa Finansów, co jest gwarancją naszej wiarygodności i profesjonalizmu. Dodatkowo, zabezpieczamy naszą działalność ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej, co daje naszym klientom dodatkowy poziom ochrony.

Nasze usługi są kompleksowe – od kadrowo-płacowych po archiwizację dokumentów. Współpracujemy z kancelariami prawnymi, specjalistami ds. BHP oraz Ppoż., aby zapewnić naszym klientom wszechstronną obsługę i wsparcie w każdym aspekcie prowadzenia biznesu.

Jesteśmy dumni z naszego miejsca na rynku – jako zaufany partner dla MSP, rozumiemy wyzwania, przed którymi stoją nasi klienci i dostosowujemy nasze usługi, aby spełniać ich indywidualne potrzeby. Nasza wiedza i kwalifikacje, podnoszone poprzez szkolenia oraz dostęp do wyspecjalizowanych serwisów podatkowo-kadrowych, stanowią naszą przewagę konkurencyjną.

W GDF Biuro Rachunkowe, naszym celem jest nie tylko dostarczanie usług księgowych, ale budowanie długotrwałych relacji opartych na zaufaniu i zrozumieniu. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy już od lat cieszą się spokojem i bezpieczeństwem, jakie daje profesjonalna obsługa finansowa.

GDF Biuro Rachunkowe najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Księgowy Kraków
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy GDF Biuro Rachunkowe

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GDF Biuro Rachunkowe

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa GDF Biuro Rachunkowe

Siedziba główna

Praca GDF Biuro Rachunkowe - oferty archiwalne

  • Samodzielna Księgowa

    GDF Biuro Rachunkowe
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Biuro rachunkowe poszukuje osoby na samodzielne stanowisko księgowe.

      Zakres obowiązków

      Do zakresu obowiązków należeć będzie:

      - prowadzenie ksiąg rachunkowych,

      - prowadzenie książki przychodów i rozchodów,

      - sporządzanie deklaracji podatkowych i okresowych rozliczeń ( PIT, CIT, VAT)

      - kontakt z klientem,

      - przygotowywanie ksiąg do zamknięcia rocznego,

      - wstępne przygotowanie sprawozdań.

      Wymagania

      - znajomość przepisów podatkowych ( VAT, PIT, CIT),

      - znajomość przepisów ustawy o rachunkowości i ewidencji podatkowej,

      - znajomość programu Optima.

      Mile widziane doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym.

      Oferujemy

      Praca w miłym zespole.

      Zdobywanei doświadczenia w szerokim zakresie zagadnień.

      Możliwość dodatkowych szkoleń.

      Elastyczny czas pracy.

      Możliwość pracy zdalnej.

Pracodawcy w Krakowie