The International School of Krakow

Czy to Twoja firma?

The International School of Krakow praca

Kraków

Międzynarodowa Szkoła Krakowska (ISK) została założona w 1993 roku. Jest to niezależna, prywatna
szkoła, która zapewnia edukację na światowym poziomie dla dzieci w wieku od 3 lat do ukończenia
studiów. Nasz przestronny kampus, pięknie położony na obrzeżach Krakowa, zapewnia spokój w otoczeniu zieleni ze świeżym powietrzem i lasem po drugiej stronie ulicy.

Oferty pracy The International School of Krakow

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca The International School of Krakow

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa The International School of Krakow

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 5 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Warszawa
  3. Pruszków
  4. Jaworzno
  5. Oświęcim
  6. Suwalki
  7. Tarnów
  8. Trzebinia
  9. Rzeszów
  10. Wrocław

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca The International School of Krakow - oferty archiwalne

  • ASYSTENT WYKONAWCZY z elementami marketingu i HR

    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • International School of Krakow poszukuje Asystenta Wykonawczego na pełny etat na umowę o pracę na zastępstwo, z dużą możliwością przedłużenia.

      W ciągu roku szkolnego, godziny są od 08:00 do 16:00, od poniedziałku do piątku.
      Praca od 1 sierpnia 2023!

      Zakres obowiązków

      • Asystent wykonawczy współpracuje ze wszystkimi pracownikami szkoły (administratorami, personelem recepcji, nauczycielami, asystentami nauczycieli i strażnikami), aby wspierać misję ISK.
      • Stanowisko to jest odpowiedzialne za wspieranie potrzeb administracyjnych szkoły, które obejmują asystenta dyrektora, HR i inne potrzeby administracyjne, w tym marketing.
      • Asystent wykonawczy jest członkiem personelu recepcji szkoły.

      Wymagania

      Wymagane:

      • Wykształcenie wyższe (preferowana specjalizacja HR i/lub marketing)
      • Biegła znajomość języka angielskiego i polskiego (w mowie i piśmie)
      • Znajomość komunikacji i projektowania w mediach społecznościowych
      • Podstawowa umiejętność projektowania publikacji
      • Doświadczenie w podobnych rolach

      Potrzebne:

      • Znajomość obsługi komputera, pakietu Google i pakietu MS Office
      • Silne umiejętności organizacyjne i współpracy z możliwością budowania silnych relacji zawodowych z innymi członkami szkoły.
      • Skuteczne umiejętności komunikacji werbalnej i pisemnej, które budują silne relacje społeczne.
      • Angażujący, włączający, energetyzujący i myślący przyszłościowo, który jest ciepły, współczujący, empatyczny i przystępny.
      • Znajomość RODO i umiejętność przestrzegania jego wymagań.

      Oferujemy

      • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz szeroki wachlarz benefitów (karta Multisport, prywatne
        ubezpieczenie zdrowotne, PPE – prywatny plan emerytalny itp.)
      • Pracę na pełen etat zgodnie z umową o pracę w międzynarodowym środowisku
      • Dobrze wyposażone miejsce pracy (własne biuro)
      • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego z dofinansowaniem ze Szkoły
      • Wolne weekendy, święta i dodatkowe przerwy w roku szkolnym, zgodnie z kalendarzem ISK
      • Miła i przyjazna, międzynarodowa atmosfera z dużym wsparciem ze strony przełożonego i innych członków zespołu

      Please send your CV and cover letter (in Polish/English).
      * We will contact only selected candidate

  • ASYSTENT NAUCZYCIELA z j. polskim i angielskim

    • Kraków
    • Międzynarodowa Szkoła w Krakowie poszukuje asystenta nauczyciela do Szkoły Podstawowej, do końca roku szkolnego, z możliwością przedłużenia.

      Początek - 1 sierpnia!

      • Asystowanie nauczycielom prowadzącym w przygotowaniu i realizacji lekcji podstawowych
      • W razie potrzeby pomoc poszczególnym uczniom lub małym grupom uczniów
      • Nadzorowanie klasy, gdy nauczyciela prowadzącego nie ma w sali lub czasami, gdy jest nieobecny
      • Nadzorowanie uczniów na placu zabaw lub w trakcie obiadu
      • Nadzorowanie uczniów poza szkołą podczas wycieczek szkolnych i tym podobnych

      Wymagania

      • Wykształcenie wyższe (licencjat lub magister)
      • Umiejętność pracy ze studentami
      • Silne zdolności organizacyjne i wyjątkowe zdolności interpersonalne

      Mile widziane:

      • Znajomość obsługi komputera, pakietu Google

      Oferujemy

      • Szeroki wachlarz benefitów (karta Multisport, prywatne ubezpieczenie zdrowotne, PPE – prywatny plan emerytalny itp.)
      • Praca na zastępstwo w pełnym wymiarze, opartej na umowę o pracę w międzynarodowym środowisku, zgodnie z kalendarzem ISK
      • Możliwości rozwoju zawodowego
      • Miła i przyjazna, międzynarodowa atmosfera, wsparcie tutora i innych członków zespołu

      Wyślij swoje CV i list motywacyjny.
      * Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Pracodawcy w Krakowie