Czy to Twoja firma?

Contabilita praca

Kraków

Witaj w świecie precyzji i zaufania, gdzie każda cyfra ma swoje znaczenie, a każdy klient jest traktowany z indywidualnym podejściem. Jesteśmy Contabilita Kraków – Twoim partnerem w dziedzinie usług księgowych i rachunkowych od 2012 roku. Nasza siedziba znajduje się w sercu malowniczego Krakowa, gdzie z pasją i zaangażowaniem dbamy o finansową klarowność naszych klientów.

Nasza historia zaczęła się ponad dekadę temu, kiedy to postanowiliśmy stworzyć biuro rachunkowe, które będzie wyróżniać się na rynku dzięki personalizowanym rozwiązaniom i najwyższej jakości obsłudze. Od tamtej pory nieustannie rozwijamy naszą ofertę, aby sprostać oczekiwaniom zarówno polskich, jak i międzynarodowych przedsiębiorstw.

Nasza misja jest jasna i prosta – dostarczać usługi rachunkowe i księgowe, które są dokładnie "skrojone na miarę" potrzeb naszych klientów. Rozumiemy, że każda firma jest unikatowa, dlatego nasze podejście jest zawsze indywidualne, a raportowanie finansowe dostosowane do specyfiki działalności każdej organizacji.

W naszej ofercie znajdziesz usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych, które zapewniają nie tylko zgodność z obowiązującymi przepisami, ale również klarowność i przejrzystość finansów Twojej firmy. Nasza kompleksowa obsługa księgowa, podatkowa oraz kadrowo-płacowa to gwarancja spokoju i pewności, że wszystkie aspekty finansowe Twojego biznesu są w dobrych rękach.

Jesteśmy dumni z tego, że nasze usługi przekraczają granice, obsługując zarówno lokalne przedsiębiorstwa, jak i te z międzynarodowym zasięgiem. To świadczy o naszej elastyczności i zdolności do dostosowania się do różnorodnych wymagań rynkowych.

W Contabilita Kraków wierzymy, że zaufanie i profesjonalizm to fundamenty każdej udanej współpracy. Dlatego każdego dnia pracujemy z zaangażowaniem, aby nasze usługi były synonimem niezawodności i doskonałości. Zapraszamy do kontaktu i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy już teraz cieszą się spokojem i bezpieczeństwem finansowym, jakie oferuje nasze biuro rachunkowe.

Contabilita najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Księgowy Kraków
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy Contabilita

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Contabilita

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Contabilita

Siedziba główna

Praca Contabilita - oferty archiwalne

  • Księgowy do biura rachunkowego o wysokim standardzie

    Contabilita
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • Działające na rynkach polskich i zagranicznych biuro usług księgowych specjalizujące się w obsłudze dużych i średnich podmiotów w związku z prężnym rozwojem poszukuje inteligentnej osoby
      na stanowisko księgowej / księgowego

      Zakres obowiązków

      • Księgowanie dokumentów
      • Sporządzanie deklaracji do Urzędu Skarbowego;
      • Sporządzanie deklaracji do GUS;
      • Sporządzanie raportów oraz zestawień księgowych;
      • Pomoc przy sporządzaniu sprawozdań finansowych;
      • Kontakt z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS i inne).

      Wymagania

      • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
      • Wykształcenie min. średnie (mile widziane wyższe),
      • Praktyczną znajomość przepisów z zakresu rachunkowości i podatków
      • Doświadczenie w sporządzaniu i składaniu deklaracji podatkowych
      • Praktyczną znajomość programu COMARCH OPTIMA i/lub SYMFONIA;
      • Znajomości obsługi komputera (MS Office, w tym Excel min. średniozaawansowany);
      • Umiejętność pracy w grupie i pod presją czasu.
      • Znajomość języka angielskiego mile widziana

      Oferujemy

      • Atrakcyjne wynagrodzenie
      • Umowę o pracę, możliwość pracy na część etatu lub formę B2B;
      • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
      • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy,
      • Pełną wsparcia i koleżeńską atmosferę pracy;
      • Możliwość rozwoju zawodowego;
      • Dodatkowe benefity (szkolenia, opieka medyczna itp.).

Pracodawcy w Krakowie