LA ROS CATERING ŁUKASZ ROŚ

Czy to Twoja firma?

LA ROS CATERING ŁUKASZ ROŚ praca

Warszawa

Witajcie w świecie smaków i aromatów, który tworzy LA ROS CATERING ŁUKASZ ROŚ. Nasza przygoda z gastronomią rozpoczęła się wiosną 2019 roku, kiedy to postanowiliśmy podzielić się naszą pasją do wyśmienitego jedzenia z mieszkańcami Katowic i okolic. Znajdujecie nas przy ulicy ks. Franciszka Ścigały 8a, gdzie każdego dnia tworzymy kulinarne dzieła, które trafiają prosto do Waszych domów i biur.

Specjalizujemy się w kateringu, który jest naszą wizytówką. Dostarczamy nie tylko pożywienie, ale całokształt doświadczeń smakowych, które mają za zadanie zadowolić nawet najbardziej wymagających smakoszy. Nasze menu jest odpowiedzią na potrzeby klientów szukających zarówno tradycyjnych smaków, jak i nowatorskich kompozycji.

Choć nie możemy się pochwalić długą historią, to każdy dzień naszej działalności to kolejny rozdział pisany z zaangażowaniem i dbałością o detale. Jesteśmy dumni z tego, co robimy i jak to robimy, choć nie zdradzamy wszystkich naszych sekretów. Nasza działalność jest aktywna, a to oznacza, że nieustannie się rozwijamy, by sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

Nasza oferta to nie tylko katering. Zajmujemy się również szeroko pojętą działalnością usługową w branży gastronomicznej. Każdego dnia staramy się być lepsi, dostarczając usługi, które są synonimem jakości i świeżości.

Choć nie dysponujemy informacjami na temat naszej pozycji rynkowej czy unikalnych przewag konkurencyjnych, to jesteśmy przekonani, że nasze zaangażowanie i miłość do gastronomii przemawiają same za siebie. Każdy klient, który decyduje się na nasze usługi, staje się częścią naszej rosnącej rodziny.

Zapraszamy do skosztowania naszych potraw i doświadczenia serwisu, który sprawia, że każda okazja staje się wyjątkowa. LA ROS CATERING ŁUKASZ ROŚ to więcej niż jedzenie – to pasja, która łączy ludzi.

LA ROS CATERING ŁUKASZ ROŚ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy LA ROS CATERING ŁUKASZ ROŚ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca LA ROS CATERING ŁUKASZ ROŚ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa LA ROS CATERING ŁUKASZ ROŚ

Adres rejestrowy

Praca LA ROS CATERING ŁUKASZ ROŚ - oferty archiwalne

  • Manager ds. sprzedaży usług cateringowych

    • 4 000-5 000 zł / mies.
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • LaRos Catering to zespół osób, tworzących jedzenie z pasją. Cenimy sobie wysoką jakość serwowanych posiłków, która ma iść w parze z estetyką miłą dla oka. Jesteśmy zespołem młodych ludzi, którzy chcą dalej rozwijać się w świecie cateringu stawiając sobie poprzeczki coraz wyżej. Tym samym szukamy pasjonata, który podobnie jak my kocha jedzenie i chciałby dołączyć do naszego cateringowego team’u.

      Zakres obowiązków

      Obowiązki na stanowisku:

      • Odpowiedzi na oferty cateringowe przesyłane przez klientów
      • Aktywne pozyskiwanie klientów i tworzenie relacji biznesowych
      • Obsługa mediów społecznościowych
      • Koordynacja i nadzór organizowanych imprez cateringowych

      Wymagania

      Umiejętności, które są dla nas cenne:

      • Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży i organizacji cateringów lub hotelarskie w dziale sprzedaży konferencji i bankietów
      • Dobra umiejętność zarządzania czasem
      • Biegła znajomość pakietu Office – z naciskiem na Word oraz PowerPoint
      • Umiejętność swobodnego poruszania się po mediach społecznościowych (Facebook, Instagram)
      • Otwartość, przebojowość, otwarty umysł

      Oferujemy

      Co oferujemy w ramach współpracy?

      • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub b2b
      • Prowizje od zrealizowanych umów sprzedażowych
      • Sprzęt niezbędny do pracy – komputer, telefon służbowy oraz samochód
      • Pracę w dynamicznym środowisku, aktywne uczestnictwo w organizowanych imprezach
      • Rozwój w obszarze sprzedaży oraz komunikacji

Pracodawcy w Warszawie