Czy to Twoja firma?

New Fashion Group Sp. z o.o. praca

Warszawa

W sercu modnej Warszawy, tam gdzie pulsują trendy i rodzą się nowe stylizacje, znajduje się New Fashion Group – miejsce, gdzie pasja do mody spotyka się z profesjonalizmem. Jesteśmy dumni, że możemy zaprezentować naszym klientom kolekcje odzieżowe Royal Collection oraz Fraternity, które są synonimem elegancji i najwyższej jakości.

Nasza oferta to nie tylko sprzedaż detaliczna w wyspecjalizowanych sklepach, ale również handel hurtowy, który pozwala nam dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Rozumiemy, że moda to nie tylko ubiór, ale także sposób na wyrażenie siebie, dlatego staramy się, aby nasze produkty były dostępne dla każdego, kto chce podkreślić swoją indywidualność.

New Fashion Group to nie tylko sprzedaż. To także kompleksowe usługi związane z magazynowaniem, wynajmem, a także wsparcie w obszarze reklamy i administracji. Rozumiemy, jak ważne jest zaplecze logistyczne i marketingowe w branży modowej, dlatego oferujemy naszym partnerom biznesowym pełne wsparcie, które pozwala im skupić się na tym, co najważniejsze – na rozwoju ich własnych marek.

Jesteśmy firmą, która ceni sobie współpracę i długoterminowe relacje, czego dowodem są nasi zaufani wspólnicy: NEW-FASHION GROUP Sp. z o.o. oraz RETAIL CONSULTING S.A. Razem tworzymy solidną podstawę dla stabilnego rozwoju i innowacji w świecie mody.

W New Fashion Group wierzymy, że sukces w modzie to nie tylko znakomite produkty, ale także ludzie – ich talent, zaangażowanie i kreatywność. Dlatego każdego dnia pracujemy z pasją, aby dostarczać naszym klientom nie tylko odzież, ale także inspiracje i doświadczenia, które sprawią, że poczują się wyjątkowo.

Zapraszamy do świata New Fashion Group, gdzie moda łączy się z biznesem, a tradycja z nowoczesnością. Razem kreujemy przestrzeń, w której każdy może znaleźć coś dla siebie – niezależnie od stylu, potrzeb czy aspiracji.

New Fashion Group Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Stylista Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
uroda / pielęgnacja / dietetyka

Oferty pracy New Fashion Group Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca New Fashion Group Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Barber/Fryzjer męski

    PROvision of service Radosław Szczurek
    • Ząbki
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana

Mapa New Fashion Group Sp. z o.o.

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
New Fashion Group Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca New Fashion Group Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Doradca ds Klienta/Stylista/

    • 7 000-7 600 zł / mies.
    • Warszawa
    • pełny etat
    • Poszukujemy Doradcy Klienta/Stylisty

      R23 Store to nowo owarty elegancki showroom z modą męską, gdzie będą dostępne jedynie marki premium, niedostępne nigdzie indziej. Jeżeli jesteś energiczny, pasjonuje Cię moda, znasz aktualne trendy w modzie oraz chcesz mieć wpływ na rozwój nowej marki na rynku to stanowisko jest dla Ciebie.

      Zakres obowiązków

      • Doradztwo i obsługa klientów w zakresie zamawiania produktów w on-line, jak i podczas zakupów w showroomie
      • Przeprowadzanie klienta przez zakupy telefonicznie,
      • Przeprowadzenie go przez zakupy w showroomie przy pomocy ipada
      • Doskonała znajomość marek i oferty sklepu
      • Codzienna analiza sprzedaży i uzupełnianie brakujących pozycji u producentów
      • Doskonała znajomość trendów modowych
      • Odpowiadanie na zapytania klientów (telefony i e-maile)
      • Utrzymanie spójnych standardów merchandisingu dla konkretnych marek i porządku w showroomie zgodnego z zasadami ekspozycji w sklepie
      • Ścisła współpraca z działami płatności, magazynu i wysyłki
      • Pakowanie zamówień i wysyłka

      Wymagania

      • Zainteresowanie modą męską i trendami
      • Doświadczenie w branży modowej będzie dużym atutem
      • Zorientowanie na klenta i umiejętności doradcze dopasowane do potrzeb klienta
      • Dobrej znajomość języka polskiego i angielskiego w mowie i piśmie
      • Pierwszego doświadczenia w obsłudze klienta lub innej branży usługowej
      • Znajomości obsługi komputera MS-Office,CMS będzie dodatkowym atutem
      • Sumienności i zaangażowania w powierzone obowiązki
      • Elastyczności i umiejętności pracy pod presją czasu
      • Umiejętność pracy zespołowej
      • Proaktywnych, dobrych umiejętności organizacyjnych i zarządzania czasem

      Oferujemy

      • Umowę na czas nieokreślony po okresie próbnym lub umowę b2b.
      • Stanowisko zapewniające wpływ na kształtowanie marki.
      • Pracę w modowym środowisku z najlepszymi męskimi markami
      • Strukturę organizacyjną opartą na zaufaniu i współpracy.
      • Wynagrodzenie min. 5.000 - 5.500 netto ( w zależności od Twojego doświadczenia i zaangażowania) + premia(uzależniona od sprzedaży)
      • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
      • Dogodna lokalizacja w ścisłym Centrum Warszawy

Pracodawcy w Warszawie