Czy to Twoja firma?

Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o. praca

Warszawa

Jesteśmy globalnym dostawcą kompleksowych rozwiązań i usług IT, optymalizujących procesy biznesowe związane z zarządzaniem dokumentami. Specjalizujemy się w doradztwie biznesowym, oferując szereg wiodących na świecie systemów druku. Zapewniamy profesjonalną, najwyższej jakości obsługę i wsparcie. Jeśli potrzebujesz godnego zaufania Partnera w biznesie, skontaktuj się z nami.

Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center inżynieria / technologia / technika sprzedaż / zakupy administracja biurowa / praca biurowa księgowość / ekonomia

Oferty pracy Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o.

Mapa Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o.

Siedziba główna

Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Olsztyn
  3. Warszawa

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Operator Centrum Pokazowego

    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Centrum Pokazowe Konica Minolta (Digital Innovation Square) to miejsce spotkań klientów z naszymi ekspertami, umożliwiające poznanie najnowszych urządzeń i rozwiązań dostępnych w naszej ofercie. Skupiamy się przede wszystkim na kreowaniu innowacyjnych pomysłów wspierających rozwój biznesu naszych klientów w obszarach m.in. druku cyfrowego, druku produkcyjnego, druku etykiet, uszlachetnień wydruku.

      Zakres obowiązków

      • Koordynacja pracy Centrum Pokazowego Konica Minolta (Digital Innovation Square) we Wrocławiu
      • Udział w spotkaniach z klientami (razem z handlowcami i ekspertami)
      • Demonstrowanie i testowanie funkcjonalności urządzeń Konica Minolta (m.in. urządzenia drukujące z segmentu office, urządzenia do druku produkcyjnego, druku opakowań i etykiet)
      • Zarządzanie terminarzem spotkań w Centrum Pokazowym
      • Dbanie o utrzymanie sprawności urządzeń (przy wsparciu osób z działu Serwisu) oraz kontrolę jakości druku (m.in. próbne wydruki)
      • Druk materiałów marketingowych, przygotowywanie samplingów (m.in. etykiety, opakowania)
      • Zamawianie materiałów eksploatacyjnych
      • Bieżąca współpraca z działami: Sprzedaży, Serwisu i Marketingu
      • Prowadzenie prezentacji, warsztatów, webinarów

      Wymagania

      • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (4 lub 5 rok); preferowane kierunki: poligrafia, grafika lub kierunki pokrewne
      • Umiejętność obsługi systemów druku cyfrowego
      • Dobra znajomość zasad DTP oraz programów graficznych (Adobe CC: Photoshop, Illustrator, InDesign, Acrobat)
      • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym
      • Doskonałe zdolności interpersonalne (komunikatywność, otwartość na współpracę)
      • Samodzielność w działaniu oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy
      • Wysoka kultura osobista i pozytywne nastawienie do pracy z klientem

      Mile widziane:

      • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń, warsztatów, webinarów
      • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (związane z obsługą maszyn poligraficznych)
      • Doświadczenie w obsłudze klienta

      Oferujemy

      • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny
      • Możliwość wykupienia karty sportowej
      • Pakiet szkoleniowy rozwijający wiedzę merytoryczną oraz umiejętności osobiste, dostęp do międzynarodowej bazy wiedzy
      • Możliwość realizowania własnych pomysłów i inicjatyw
      • Pracę z ekspertami z branży oraz możliwość czerpania z ich wiedzy i doświadczenia
      • Przyjazną i koleżeńską atmosferę w zespole
      • Dodatkowe świadczenia socjalne

Pracodawcy w Warszawie