Czy to Twoja firma?

MIHADO Sp. zo o praca

Kraków

Jesteśmy Mihado, Twoim zaufanym partnerem w świecie muzyki, zlokalizowanym w sercu Krakowa. Nasza podróż rozpoczęła się 7 lipca 2016 roku, kiedy to z pasji do muzyki i rzemiosła postanowiliśmy stworzyć miejsce, gdzie każdy miłośnik dźwięków mógłby znaleźć coś dla siebie.

Specjalizujemy się w sprzedaży detalicznej prowadzonej przez Internet, co pozwala nam dotrzeć do klientów, którzy cenią sobie wygodę zakupów online. Nasze serce bije jednak najmocniej w pracowni lutniczej, gdzie z miłością i precyzją tworzymy, serwisujemy i naprawiamy gitary oraz inne instrumenty muzyczne. Jesteśmy dumni, że możemy oferować naszym klientom nie tylko standardowe instrumenty, ale również te projektowane na indywidualne zamówienie – każdy customowy instrument to dla nas nowa opowieść, którą piszemy razem z muzykiem.

Nasze usługi lutnicze i elektroniczne są odzwierciedleniem naszego zaangażowania w jakość i zadowolenie klienta. W Mihado wierzymy, że każdy instrument ma duszę, a naszym zadaniem jest wydobyć z niego najlepsze brzmienie i sprawić, by służył muzykowi przez lata.

Choć nasza firma jest stosunkowo młoda, to dzięki zaangażowaniu i ciężkiej pracy naszych wspólników – Larysy Moskalkovej i Mykhayla Dubinina – odnotowaliśmy wzrost przychodów netto ze sprzedaży o 21,76% w 2022 roku. To dla nas znak, że idziemy w dobrym kierunku, mimo że wyzwania rynkowe nieustannie wpływają na dynamikę naszych aktywów.

W Mihado łączymy tradycję z nowoczesnością, a nasza oferta jest odpowiedzią na potrzeby zarówno profesjonalistów, jak i amatorów. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią muzycznych podróży naszych klientów, dostarczając im instrumentów, które nie tylko brzmią wyjątkowo, ale również mają niepowtarzalny charakter.

Zapraszamy do świata Mihado, gdzie muzyka, rzemiosło i technologia spotykają się, tworząc niezapomniane melodie przyszłości.

MIHADO Sp. zo o najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy MIHADO Sp. zo o

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MIHADO Sp. zo o

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • ELEKTRYK BUDOWLANY

    CONEXIO SP. Z O.O. S.K.
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Konstruktor Automatyk

    KM-SYSTEM Mariusz Chmielewski Krzysztof Słowik S.C.
    • Jelenia Góra
    • rekrutacja zdalna
    Dodana
  • Spawacz MAG / TIG/ALU - Niemcy

    Rübsam Fachkräfte GmbH & Co.KG Wizytówka
    • Niemcy
    • praca od zaraz
    Wygasa

Mapa MIHADO Sp. zo o

Adres rejestrowy

MIHADO Sp. zo o poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca MIHADO Sp. zo o - oferty archiwalne

  • Elektronik / Serwisant sprzętu muzycznego

    MIHADO Sp. zo o
    • Wrocław
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - wykonywanie napraw sprzętu muzycznego (wzmacniacze, efekty gitarowe, klawisze, miksery)

      - naprawa elektroniki gitarowej (wymiana przetworników, potencjometrów, gniazd, montaż preampów).

      Wymagania

      - wykształcenie min. średnie techniczne, preferowane z zakresu elektryki lub elektroniki,

      - umiejętność odczytywania i pracy ze schematami elektrycznymi i elektronicznymi,

      - znajomość zagadnień z zakresu elektryki i elektroniki,

      - umiejętność rozwiązywania problemów i samodzielność.

      Oferujemy

      - pracę w otwartym i empatycznym zespole,
      - nabycie wiedzy w rzadko spotykanym zawodzie,
      - stabilne zatrudnienie na cały etat.

  • Stolarz Pracownia Lutnicza

    • Wrocław
    • MihaDo Guitar Studio - pracownia lutnicza we Wrocławiu.

      Produkcja gitar i instrumentów muzycznych.

      Zakres obowiązków

      • Wykonywanie detali drewnianych według procesów technologicznych

      • Przygotowanie detali drewnianych do lakierowania
      • Wykonywanie różnych prac stolarskich na potrzeby pracowni.

      Wymagania

      • Doświadczenie w pracach stolarskich
      • Terminowość, umiejętność pracy w zespole

      • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań

      • Miłe widziana umiejętność czytania rysunku technicznego.

      Oferujemy

      • Tworzenie wyjątkowych instrumentów
      • Niezbędne narzędzia pracy
      • Warsztat w centrum miasta
      • Możliwość rozwoju i poszerzania kompetencji.
  • Pracownik warsztatu lutniczego MihaDo Guitar Studio we Wrocławiu

    • Wrocław

      • serwis instrumentów muzycznych
      • wszelkiego rodzaju naprawy gitar
      • profesjonalna obsługa klienta
      • dotrzymywanie terminów realizacji zleceń

      Wymagania

      • zaawansowany poziom w regulacji i ustawieniu instrumentów, szlifowaniu i wymianie progów

      • doświadczenie pracy z drewnem (narzędzie elektryczne, ręczne)

      • pojęcie o budowie gitar

      • dyspozycyjność

      • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy

      • doskonała organizacja pracy

      • umiejętność gry na gitarze

      • znajomość branży muzycznej

      Oferujemy

      • pracę w otwartym i empatycznym zespole
      • nabycie wiedzy w rzadko spotykanym zawodzie

      • stabilne zatrudnienie na cały etat

Pracodawcy w Krakowie