Czy to Twoja firma?

Vision Express praca

Warszawa

Od ponad dwóch dekad jesteśmy z Wami, dbając o Wasz wzrok i oferując rozwiązania, które łączą w sobie najnowsze trendy z najwyższą jakością. Jako Vision Express, część globalnej rodziny GrandVision, z dumą reprezentujemy międzynarodowe doświadczenie i ekspertyzę w branży optycznej, będąc liderem na polskim rynku.

Nasza misja jest jasna i niezmienna – chcemy zapewnić najlepszą możliwą opiekę nad wzrokiem każdego Polaka. To zobowiązanie, które wyznacza kierunek naszych działań każdego dnia. W naszych salonach znajdziecie ogromny wybór okularów korekcyjnych, przeciwsłonecznych oraz soczewek kontaktowych, które łączą w sobie funkcjonalność i najnowsze tendencje mody. Dostępne są zarówno stacjonarnie, jak i online, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie, niezależnie od miejsca i czasu.

Jesteśmy dumni z naszej międzynarodowej obecności, z salonami w ponad 40 krajach świata, co pozwala nam na wymianę doświadczeń i ciągłe doskonalenie naszych usług. Zatrudniamy 30 000 pracowników, którzy każdego dnia wkładają swoje serce w to, abyście mogli cieszyć się najlepszym widzeniem.

W Vision Express stawiamy na innowacje i jakość. Nasze produkty spełniają najwyższe normy, a usługi takie jak profesjonalne badanie jakości wzroku są wykonywane przez doświadczonych specjalistów. Zależy nam na Waszym komforcie i zdrowiu, dlatego oferujemy również serwis oraz pakiet gwarancji na sprzedawane produkty, a także informacje, które pomagają dbać o codzienną higienę wzroku.

Nasze wartości to fundament, na którym budujemy relacje z Klientami. Troska o zdrowy wzrok i profesjonalna obsługa to dla nas priorytety. Dzięki ekskluzywnym markom z całego świata oraz fachowym poradom naszych lekarzy okulistów i optometrystów, możemy zaoferować Wam coś więcej niż tylko okulary – możemy dać Wam pewność, że o Wasz wzrok dbają najlepsi.

W Vision Express wiemy, że wzrok to jeden z najcenniejszych zmysłów. Dlatego codziennie pracujemy na to, abyście mogli patrzeć na świat wyraźnie i bez ograniczeń. Zapraszamy do naszych salonów, gdzie nasi eksperci pomogą Wam wybrać idealne rozwiązania dla Waszych oczu. Razem zadbajmy o Wasz wzrok.

Vision Express najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierownik Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy Vision Express

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Vision Express

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Vision Express

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Vision Express
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa
  3. Częstochowa
  4. Olsztyn
  5. Kraków

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Vision Express - oferty archiwalne

  • Kierownik Salonu Vision Express w CH Sekunda

    • Jędrzejów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Z ponad 200 Salonami sprzedaży, Vision Express od ponad 25 lat jest liderem w swojej branży. Jesteśmy częścią Grand Vision, międzynarodowej grupy obecnej w 43 krajach i zatrudniającej ponad 25 000 pracowników w ponad 5600 wysokiej klasy Salonach optycznych. Jesteśmy stabilną i prężnie rozwijającą się firmą, dla której Klient jest największą wartością. Poszukujemy ludzi ambitnych, którzy będą dzielić z nami sukces.

      Jako Kierownik Salonu Vision Express odpowiadasz za zarządzanie, pracę z zespołem, realizację wyników sprzedażowych i obsługę Klienta na najwyższym poziomie.

      Zakres obowiązków

      • ­­­­­­realizacja wskaźników sprzedażowych (KPI)
      • kierowanie podległym zespołem Pracowników Salonu
      • nadzorowanie pracy salonu
      • prowadzenie niezbędnej dokumentacji i raportowanie zgodnie ze standardami firmy
      • wyznaczanie celów i skuteczne motywowanie podległego zespołu
      • obsługa Klienta i aktywna sprzedaż
      • udział w szkoleniach i stałe podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych

      Wymagania

      • chcesz rozwijać swoją karierę w firmie, która jest liderem na rynku w swojej branży
      • chcesz pracować w organizacji pełnej pasjonatów i specjalistów w swojej branży
      • chcesz pracować w godnej zaufania Firmie, która inwestuje w ludzi
      • chceszrozwijać się zawodowo i poszerzać swoje umiejętności
      • chcesz być odpowiedzialny za swoje wyniki i wyniki swojego zespołu

      Oferujemy

      • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
      • pracę w wymiarze pełnego etatu
      • wynagrodzenie podstawowe + premie sprzedażowe
      • pełne wdrożenie do pracy i wsparcie ze strony zespołu
      • ubezpieczenie medyczne i kartę sportową
      • bony podarunkowe i zniżki na nasze produkty

Pracodawcy w Warszawie