Czy to Twoja firma?

IPID sp. z o.o. praca

Kraków

Jesteśmy IPID Engineering Sp. z o.o., innowatorzy w dziedzinie automatyki budynkowej i bezpieczeństwa, którzy od 2011 roku nieustannie dążą do doskonałości w naszej branży. Nasza siedziba znajduje się w malowniczym Skawinie, w sercu małopolskiego regionu, gdzie zespół liczący od 51 do 200 specjalistów codziennie wkłada pasję w tworzenie inteligentnych rozwiązań dla naszych klientów.

Jako część Electra Group, z dumą reprezentujemy wartości, które są dla nas fundamentem: świadomość ekologiczna, społeczna odpowiedzialność i przejrzyste zarządzanie. Te wartości są dla nas nie tylko słowami – to one kształtują każdy aspekt naszej działalności, od projektowania po serwis i doradztwo techniczne. Nasza misja to dostarczanie innowacyjnych rozwiązań, które nie tylko spełniają najwyższe standardy jakości, ale także są przyjazne dla środowiska i społeczności, w której działamy.

Specjalizujemy się w projektowaniu, wdrażaniu, integracji oraz utrzymaniu systemów w inteligentnych budynkach, co pozwala nam na oferowanie kompleksowych usług. Nasze projekty są dopracowane do perfekcji, a nasze doradztwo techniczne jest zawsze dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Jako partnerzy serwisowi zapewniamy nie tylko gwarancję na sprzęt, ale także konserwację i serwis w okresie pogwarancyjnym.

Nasza pozycja na rynku to efekt ciągłego poszukiwania innowacji i dążenia do doskonałości. Jesteśmy zaufanym partnerem dla klientów zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami, co świadczy o naszej stabilności i międzynarodowym uznaniu. W IPID Engineering wierzymy, że technologia powinna być przyjazna nie tylko dla użytkownika, ale i dla środowiska, dlatego nasze rozwiązania są zawsze krok do przodu w kwestii ekologii.

Zapraszamy do współpracy – razem możemy stworzyć przestrzeń, która będzie inteligentna, bezpieczna i zrównoważona. To nasza wizja przyszłości, którą chcemy dzielić z Wami.

IPID Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
zarządzanie / dyrekcja inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy IPID Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca IPID Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa IPID Sp. z o.o.

Siedziba główna

IPID Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
IPID Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Bielsko-Biała
  3. Skawina
  4. Szczecin
  5. Katowice
  6. Piaseczno
  7. Warszawa
  8. Lublin
  9. Olsztyn

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca IPID Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Inżynier wsparcia kontraktu / Koordynator Projektu

    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Firma IPID jest wykonawcą systemów automatyki budynkowej BMS oraz dostawcą nowatorskich rozwiązań z zakresu automatyki pożarowej i wizualizacji sterowania. Indywidualne podejście do klienta i jego potrzeb oraz wiedza i doświadczenie naszych specjalistów, pozwoliły na dynamiczny rozwój naszej firmy. Współpracujemy z największymi na rynku producentami automatyki budynkowej, uzupełniając ich ofertę o urządzenia i oprogramowanie wspomagające integrację systemów przy jednoczesnym zwiększaniu ich funkcjonalności.

      Zakres obowiązków

      • wspieranie procesu instalacji systemów niskoprądowych, BMS i automatyki budynkowych (AKPiA)
      • praca z dokumentacją techniczną
      • kontrola jakości i terminowości wykonywanych robót
      • rozliczanie ilościowe i jakościowe podwykonawców
      • optymalizacja kosztów inwestycji
      • współpraca z dostawcami
      • negocjowanie najkorzystniejszych warunków zakupu/dostawy,
      • składanie zamówień
      • zarządzanie przyjmowaniem/przekazywaniem materiałów

      Wymagania

      • wykształcenie techniczne (mile widziane kierunki: elektrotechnika, automatyka lub dziedziny pokrewne)
      • umiejętność pracy w zespole jak i na samodzielnym stanowisku
      • komunikatywność
      • sumienność, pracowitość, dyspozycyjność (praca w delegacji)
      • umiejętność działania w środowisku wymagającym radzenia sobie z wieloma priorytetami w tym samym czasie
      • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym czytać ze zrozumieniem dokumentację techniczną i komunikować się z osobami po stornie Inwestora
      • prawo jazdy kat B

      Oferujemy

      • pracę w stabilnej, szybko rozwijającej się firmie
      • umowę o pracę
      • przejrzyste i korzystne warunki pracy
      • możliwości rozwoju zawodowego poprzez styczność z nowymi technologiami
      • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności
  • Kierownik Projektu ds. instalacji niskoprądowych i BMS

    • Wrocław

      • kierowanie zespołem dobranym do realizacji projektu instalacji systemów niskoprądowych, BMS i automatyki budynkowych (AKPiA)
      • kontakt i ścisła współpraca z firmami podwykonawczymi
      • czynny udział w negocjacjach handlowych ze zleceniodawcami i podwykonawcami
      • nadzorowanie pracy oraz rozliczanie podwykonawców
      • weryfikowanie dokumentacji projektowej pod kątem optymalizacji dobranych rozwiązań
      • tworzenie i przestrzeganie harmonogramów projektów
      • tworzenie i przestrzeganie budżetów projektów
      • tworzenie kosztorysów ofertowych

      Wymagania

      • wykształcenie wyższe (Elektrotechnika, Energetyka, Automatyka) mile widziane uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi w specjalności: instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych
      • doświadczenie na podobnym stanowisku
      • znajomość rynku rozwiązań automatyki i nowoczesnych technologii oraz podstaw oprogramowania będzie dodatkowym atutem
      • biegła obsługa komputera,
      • dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne
      • umiejętność działania w środowisku wymagającym radzenia sobie z wieloma priorytetami w tym samym czasie.
      • prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

Pracodawcy w Krakowie