Czy to Twoja firma?

Optimatis sp. z o.o. praca

Warszawa

Optimatis to firma doradczo – wdrożeniowa

Uczestniczenie w cyfrowym biznesie ma kluczowe znaczenie dla działalności przedsiębiorstw.
My doskonale to wiemy i z sukcesem doradzamy naszym klientom, w jaki sposób zoptymalizować i zautomatyzować procesy w ich firmach.

Optimatis Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Informatyk Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
it (informatyka)

Oferty pracy Optimatis Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Optimatis Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Optimatis Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Optimatis Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Bydgoszcz
  4. Pruszków

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Optimatis Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. sprzedaży rozwiązań IT

    • Warszawa
    • kontrakt b2b
    • pełny etat
    • praca zdalna
    • rekrutacja zdalna
    • Do naszego rozwijającego się zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży rozwiązań IT.

      Zakres obowiązków

      • Nawiązywanie relacji biznesowych z nowymi Klientami w obszarze usług oferowanych przez firmę
      • Realizowanie założonych planów sprzedażowych
      • Zarządzanie i finalizacja zgłoszeń i zapytań nowych Klientów
      • Opieka i rozwój aktualnych Klientów
      • Zarządzanie pełnym procesem sprzedaży (analiza potrzeb, wartościowanie projektów, prowadzenie spotkań biznesowych, prowadzenie negocjacji, finalizacja transakcji)

      Wymagania

      • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne, łatwość nawiązywania relacji z klientami
      • 2 lata doświadczenia w sprzedaży rozwiązań softwarowych/usług/projektów/systemów IT
      • Dobra znajomość branży IT/software
      • Zorientowanie na klienta biznesowego, umiejętność identyfikacji jego potrzeb oraz potencjału zakupowego
      • Umiejętności identyfikacji szans sprzedażowych i skutecznej progresji zakończonej pozyskiwaniem zleceń
      • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
      • Wysoka kultura biznesowa
      • Mile widziana znajomość systemu Jira

      Oferujemy

      • Współpraca w ramach B2B
      • Praca w systemie zdalnym, dla chętnych możliwość pracy/hybrydy z biura zlokalizowanego w Warszawie
      • Szansę na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego
      • Przyjazną atmosferę pracy

Pracodawcy w Warszawie