Czy to Twoja firma?

DZIEŁO POMOCY ŚW. OJCA PIO praca

Kraków
Pozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowana
DZIEŁO POMOCY ŚW. OJCA PIO najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
media / pr / reklama / marketing

Oferty pracy DZIEŁO POMOCY ŚW. OJCA PIO

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DZIEŁO POMOCY ŚW. OJCA PIO

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa DZIEŁO POMOCY ŚW. OJCA PIO

Centrum Dzieła Pomocy św. Ojca Pio

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
DZIEŁO POMOCY ŚW. OJCA PIO
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Warszawa
  3. Katowice
  4. Rybnik

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca DZIEŁO POMOCY ŚW. OJCA PIO - oferty archiwalne

  • Doradca zawodowy / trener pracy

    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Świadczenie indywidualnego i grupowego wsparcia, prowadzenie warsztatów, diagnozowanie predyspozycji zawodowej, towarzyszenie w miejscu realizacji zajęć.

      Godziny pracy: 8:00-16:00 (do uzgodnienia)

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Inne wymagania: Mile widziane studia podyplomowe - doradztwo zawodowe oraz doświadczenie na danym stanowisku.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: NETTO
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Konserwator

    • Kraków

      Prace naprawczo-remontowe. Drobne prace elektryczne, glazura, prace malarskie. Konserwacja urządzeń sieci wodno-kanalizacyjnych.
      Praca w podległych obiektach na terenie Krakowa.

      Godziny pracy: 8:00-16:00 (do uzgodnienia).

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: Mile widziane uprawnienia techniczne. Wymagane doświadczenie zawodowe.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 400 PLN

    • Kraków

      Prace remontowo-naprawcze (malowanie, glazura, itp.) w podległych obiektach na terenie Krakowa.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe, techniczne, kierunek: techniczny, budowlany
      • Uprawnienia: Prace remontowo- budowlane, "złota rączka", prawo jazdy kat. B *
      • Inne wymagania: preferowane doświadczenie na stanowisku konserwatora lub pokrewnym, mile widziane dodatkowe uprawnienia np. SEP itp.

      Oferujemy

Pracodawcy w Krakowie