Czy to Twoja firma?

Pracownia Optyczna praca

Kielce

Pracownia Optyczna Gabinet Okulistyczny Sławomir Wesołowski jest firmą prowadzoną przez moją rodzinę od ponad 30 lat.Znajduje się w niej gabinet okulistyczny,w którym przyjmują cenieni okuliści i optometryści.W swojej ofercie mamy wiele znanych marek modowych  min. Emporio Armani, Vogue, Ray - Ban, Silhouette, Versace, Dolce & Gabbana, Michael Kors.

To co nas wyróżnia to fakt, że esteśmy jednym z niewielu już optyków,w którym okulary wykonuje się na miejscu. Dzięki temu mamy pewność co się dzieje z okularami klienta od początku do końca ich tworzenia.

Pracownia Optyczna najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Handlowiec Kielce
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Pracownia Optyczna

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Pracownia Optyczna

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Sprzedawca - Skarżysko Kościelne

    Golden Serwis Sp. z o. o.
    • 28-28 zł / godz.
    • Skarżysko Kościelne
    • umowa zlecenie
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    Polecana
    Dodana
  • Sprzedawca - Satachowice

    • Starachowice
    Polecana
    Dodana
  • Przedstawiciel handlowy

    BOWIM S.A.
    • Kielce
    • umowa o pracę
    Dodana

Mapa Pracownia Optyczna

Siedziba główna

Praca Pracownia Optyczna - oferty archiwalne

  • Doradca Klienta

    Pracownia Optyczna
    • Kielce
    • pełny etat
    • Pilnie zatrudnimy sympatyczną osobę na stanowisko Doradcy Klienta w Pracowni Optycznej Wesołowski w Kielcach.

      Praca na cały etat, od poniedziałku do piątku w godzinach 10 - 18.

      Zakres obowiązków

      • rzetelna i profesjonalna obsługa klienta w zakresie oferowanych produktów i usług
      • dobór oprawek i szkieł według zleconych parametrów
      • sprzedaż produktów dodatkowych
      • dbałość o estetyczny wygląd i ekspozycję towarów
      • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych

      Wymagania

      • doświadczenia w branży optycznej lub podobnej
      • samodzielności i komunikatywności
      • otwartości na klienta
      • zorientowania na sukces (sprzedaż)
      • umiejętności obsługi kasy fiskalnej
      • znajomości obsługi komputera w dobrym stopniu

      mile widziane:

      • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

      Oferujemy

      • umowę o pracę
      • atrakcyjny system wynagrodzenia
      • niezbędne szkolenia
      • pracę w miłym zespole
      • pracę z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń

Pracodawcy w Kielcach