Adampol S.A.

Czy to Twoja firma?

Adampol S.A. praca

Gdańsk

Od ponad trzydziestu lat prowadzimy działalność w zakresie międzynarodowego i krajowego transportu samochodów osobowych, dostawczych i półciężarowych. Posiadamy do dyspozycji kilka tysięcy autotransporterów oraz kilkaset specjalistycznych wagonów.

Własne warsztaty naprawcze, place przeładunkowe oraz doświadczona kadra - wszystko to umożliwia nam kompleksową realizację wszelkich, nawet nietypowych usług transportowych.

Oparte na najwyższych europejskich standardach systemy jakości gwarantują nam sprawne zarządzanie oraz możliwość zaproponowania najlepszych rozwiązań, które sprostają potrzebom i oczekiwaniom każdego Klienta.

Aby móc na bieżąco śledzić pozycję pojazdów, monitorujemy przewożone auta za pomocą VIN kodów, zaś wszystkie nasze autotransportery wyposażone są w telefony komórkowe oraz system monitorowania satelitarnego GPS. Zapewnia to bezpieczeństwo oraz usługi na najwyższym poziomie.

Adampol S.A. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport sprzedaż / zakupy administracja biurowa / praca biurowa it (informatyka) obsługa klienta / call center

Oferty pracy Adampol S.A.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Adampol S.A.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kierowca C+E

    Balticpersonal GmbH
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    Wygasa
  • Kierowca/Taksówkarz na samochodzie służbowym, zarobki do 10 tys/mies

    Udriver sp. z o.o., sp.k.
    • 8 000-10 000 zł netto / mies.
    • Gdańsk
    • umowa zlecenie
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    Polecana
    Dodana
  • Kierowca

    BUSPL Jakub Babiarz
    • Tczew
    Popularna
    Dodana

Mapa Adampol S.A.

Siedziba główna

Adampol S.A. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Adampol S.A. - oferty archiwalne

  • Spedytor Morski w Adampol S.A.

    • Gdańsk
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • Organizacja i monitoring transportów morskich
      • Zapewnienie efektywności procesów logistycznych: planowania i koordynacji łańcucha dostaw.
      • Analiza rynku
      • Pozyskiwanie dostawców
      • Reprezentowanie interesów firmy poprzez podtrzymywanie i rozwijanie relacji handlowych z kontrahentami firmy
      • Nadzorowanie realizacji zleceń klientów
      • Negocjacje oraz określanie warunków współpracy z dostawcami usług transportowych, zarządzanie bazą dostawców
      • Rozwiązywanie problemów, zapewnienie terminowej ciągłości dostaw
      • Zarządzanie wymaganą dokumentacją dostawców
      • Dbanie o jak najwyższą jakość realizowanych usług

      Wymagania

      • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie, znajomość kolejnego języka obcego będzie atutem
      • Doświadczenie na podobnym stanowisku (minimum 1 rok - warunek konieczny)
      • Umiejętność pracy wielozadaniowej i szybkiego reagowania na zmiany, elastyczność
      • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
      • Skuteczność i odpowiedzialność za wyniki pracy
      • Samodzielność, zaangażowanie
      • Dobra znajomość pakietu MS Office
      • Chęć i gotowość do wyjazdów służbowych
      • Wykształcenie wyższe

      Oferujemy

      • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
      • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
      • Możliwość rozwoju zawodowego
      • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premii
      • Narzędzia do pracy: laptop, telefon
      • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Specjalista ds. Sprzedaży w Adampol S.A.

    • Gdańsk

      • Aktywna sprzedaż usług transportowych oraz logistycznych.
      • Pozyskiwanie nowych klientów, reprezentowanie interesów firmy poprzez podtrzymywanie i rozwijanie relacji handlowych z kontrahentami firmy, rozwój biznesu.
      • Nadzór realizacji zleceń klientów.
      • Zarządzanie wymaganą dokumentacją .
      • Odpowiadanie na zapytania klientów, przygotowywanie ofert sprzedaży, negocjacje handlowe.
      • Analiza rynku.
      • Dbanie o najwyższą jakość realizowanych usług.
      • Raportowanie w języku polskim/angielskim.

      Wymagania

      Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie. Znajomość kolejnego języka obcego będzie atutem.

      • Samodzielność, zaangażowanie oraz wysoka kultura osobista.
      • Wysoka motywacja wewnętrzna do realizacji wyznaczonych celów.
      • Dobra znajomość pakietu MS Office.
      • Chęć i gotowość do wyjazdów służbowych.
      • Wykształcenie wyższe.

      Oferujemy

Pracodawcy w Gdańsku