Czy to Twoja firma?

AP SOLANO SOBCZAK SPÓŁKA KOMANDYTOWA praca

Warszawa

O firmie

Łączymy firmy z właściwymi pracownikami.

Szukasz personelu przygotowanego do konkretnych zadań?
Nie masz czasu na realizację długotrwałego procesu rekrutacji i szkoleń?
Chcesz mieć pewność, że wszystkie formalności związane z zatrudnieniem cudzoziemców zostaną dopełnione? W Solano wiemy, jak Ci pomóc.

AP SOLANO SOBCZAK SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa hr / kadry nieruchomości budownictwo / architektura / geodezja obsługa klienta / call center

Oferty pracy AP SOLANO SOBCZAK SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AP SOLANO SOBCZAK SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa AP SOLANO SOBCZAK SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Siedziba główna

AP SOLANO SOBCZAK SPÓŁKA KOMANDYTOWA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
AP SOLANO SOBCZAK SPÓŁKA KOMANDYTOWA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Wrocław
  3. Łódź
  4. Bielsko-Biała
  5. Bydgoszcz
  6. Lublin
  7. Gdańsk
  8. Wołomin
  9. Góra Kalwaria

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca AP SOLANO SOBCZAK SPÓŁKA KOMANDYTOWA - oferty archiwalne

  • [ABRAMCZYK_BYDGOSZCZ] Przetwórca Ryb

    • Bydgoszcz
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Prowadzenie obróbki wstępnej surowca rybnego oraz produkcji wyrobów rybnych; Prowadzenie obróbki wstępnej surowca rybnego i surowców pomocniczych;Prowadzenie procesu technologicznego (tj. mrożenia, wędzenia, marynowania, produkcji konserw itd.);Obsługiwanie maszyn i urządzeń stosowanych w produkcji wyrobów mrożonych, urządzeń wędzarniczych i urządzeń przetwórstwa rybnego;Wykonywanie zadań pokrewnych.

      Wymagania

      Doświadczenie w pracy z nożem (możliwość większej stawki godzinowej);Gotowość do pracy w systemie zmianowym;Umiejętność pracy w zespole;Dokładność i staranność, odpowiedzialne podejście do pracy.

      Oferujemy

      Średnie wynagrodzenie miesięczne 3500 PLN;Premie/Dodatki: za wydajność,za staż; Zakwaterowanie –pokoje 4-6 osób w pełni wyposażone (pralki, lodówki, łazienki); Przerwa na obiad 30 min przy 8 godzinach pracy, dodatkowo 15 min. przy kolejnych 4 godzinach pracy; Obiad za 1 zł oraz kawa za 0,50 zł (pozostałą kwotę dofinansowuje zakład); Zaliczkę po minimum 10 dniach pracy; Wynagrodzenie przelewem raz w miesiącu do 15 dnia (konto otwieramy bezpłatnie na miejscu); Badania medycyny pracy; Transport za koszt pracownika (bilet miesięczny 108 PLN); Każdy miesiąc rybna paczka od zakładu (do 5 kg).

Pracodawcy w Warszawie