Czy to Twoja firma?

SANITO Sp. z o.o. praca

Warszawa

SANITO Sp. z o.o.

SANITO Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy SANITO Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SANITO Sp. z o.o.

Mapa SANITO Sp. z o.o.

Siedziba główna

SANITO Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca SANITO Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Koordynator ds. administracji serwisu

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Twój zakres obowiązków

      • zarządzanie zespołem serwisantów w terenie,
      • planowanie codziennej pracy pracownikom,
      • koordynacja i wdrożenie planu działania w zależności od aktualnych priorytetów,
      • nadzór i rozliczenie nad wykonywaniem prac,
      • przestrzeganie wyznaczonych terminów realizacji,
      • dbanie o prawidłowy przepływ informacji,
      • bieżące raportowanie postępu prac,
      • prowadzenie dokumentacji,
      • obsługa telefoniczna zgłoszeń.

      Nasze wymagania

      • podstawowa wiedza z zakresu odnawialnych źródeł energii,
      • elastyczność – szybkie dostosowywanie się do zmieniających się warunków pracy,
      • otwartość na wyzwania,
      • samodzielność w działaniu i silna orientacja na realizację zadań,
      • umiejętność pracy pod presją czasu,
      • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
      • ukierunkowanie na pracę w zespole,
      • znajomość pakietu MS Office, CRM: NAV
      • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (branża OZE lub branża elektryczna)

      To oferujemy

      • niezbędne narzędzia do pracy
      • kawa, herbata
      • przyjazna atmosfera
      • brak dress code’u

      O nas

      Dynamicznie rozwijająca się firma koncentrująca się na projektowaniu, wykonawstwie i serwisie instalacji grzewczo-chłodzących opartych na pompach ciepła i kolektorach słonecznych oraz instalacjach fotowoltaicznych

Pracodawcy w Warszawie