Czy to Twoja firma?

Beesafe Sp.z o.o praca

Warszawa

Jesteśmy Beesafe – Twoim nowym partnerem w świecie ubezpieczeń. Nasza historia rozpoczęła się w 2020 roku w sercu Polski, w Warszawie. Jako część renomowanej międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group, przynosimy świeże spojrzenie na branżę ubezpieczeń, oferując innowacyjne produkty i usługi, które są dostosowane do potrzeb współczesnych klientów. W Beesafe wierzymy, że ubezpieczenie powinno być proste, szybkie i dostępne zawsze i wszędzie. Dlatego nasze ubezpieczenia samochodowe, podróżne, nieruchomości oraz na życie są sprzedawane w pełni cyfrowo – możesz je wygodnie kupić przez komputer, tablet, smartfon, a nawet telefon. To nasz sposób na to, abyś czuł się bezpiecznie w każdej sytuacji, bez zbędnych formalności. Zespół Beesafe liczy od 51 do 200 zaangażowanych pracowników, którzy każdego dnia dbają o to, abyś otrzymał usługi na najwyższym poziomie. Nasze usługi dodatkowe, takie jak porównanie cen, RankoPomoc Prawna, czy NNW szkolne w prezencie, są wyrazem naszej troski o Twoje kompleksowe zabezpieczenie. Jesteśmy dumni, że możemy oferować unikalne produkty ubezpieczeniowe, które wyróżniają się na rynku. Nasze innowacyjne podejście pozwala nam nie tylko zapewniać ochronę, ale także nagradzać naszych klientów za lojalność. Każda zakupiona polisa i każdy dzień spędzony z nami zbliża Cię do zdobycia atrakcyjnych nagród od znanych marek. Nasza obecność na liście agentów ubezpieczeniowych KNF świadczy o naszej solidności i zaangażowaniu w dostarczanie usług najwyższej jakości. Jako część Vienna Insurance Group, cieszymy się stabilnością finansową i międzynarodowym wsparciem, co pozwala nam na ciągłe doskonalenie naszej oferty i dostosowywanie jej do zmieniających się potrzeb naszych klientów. W Beesafe zawsze stawiamy na pierwszym miejscu Twoje bezpieczeństwo i satysfakcję. Zapraszamy Cię do dołączenia do naszej społeczności, gdzie innowacja spotyka się z zaufaniem, a nowoczesne ubezpieczenia stają się Twoim codziennym wsparciem. Razem możemy stworzyć przyszłość, w której będziesz czuć się bezpiecznie, gdziekolwiek jesteś i dokądkolwiek zmierzasz.

Beesafe Sp.z o.o najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
ubezpieczenia

Oferty pracy Beesafe Sp.z o.o

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Beesafe Sp.z o.o

Mapa Beesafe Sp.z o.o

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
Beesafe Sp.z o.o
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Beesafe Sp.z o.o - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. sprzedaży ubezpieczeń

    • 3 600-6 000 zł / mies.
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • Cześć, jesteśmy Beesafe, start-up z sektora Insure-Tech.

      Naszym celem jest zrewolucjonizowanie rynku ubezpieczeń i bycie zawsze o krok do przodu.

      Dołączając do nas, będziesz uczestniczył w budowaniu nowoczesnego, cyfrowego rozwiązania w międzynarodowym zespole profesjonalistów.

      Obecnie szukamy na rynku najlepszych Specjalistów, których ambicją jest udział w projekcie, który zmieni świat ubezpieczeń.

      Zakres obowiązków

      • Obsługa połączeń wychodzących i przychodzących

      • Obsługa korespondencji e-mail i czat

      • Telefoniczna sprzedaż produktów ubezpieczeniowych

      • Realizacja celów sprzedażowych

      • Tworzenie i aktualizacja materiałów szkoleniowych

      • Udział w szkoleniach nowych pracowników

      Wymagania

      • 3 miesiące doświadczenia w sprzedaży telefonicznej

      • Umiejętność komunikacji kanałami tekstowymi

      Oferujemy

      • Świetna atmosfera, otwarta komunikacja i startup’owa kultura

      • Umowa o pracę

      • Fantastyczne biuro Brain Embassy blisko centrum miasta

      • Hybrydowy model pracy - częściowo zdalnie, częściowo w biurze

      • Pakiet Medyczny​ Lux Med

      • Karta sportowa​ MultiSport

      • Elastyczne godziny pracy​

      • Program onboardingowy, programy rozwojowe, indywidualne podejście do Twojej ścieżki kariery

      • Możliwość bezpłatnego korzystania z zajęć jogi, lekcji angielskiego i innych ciekawych wydarzeń

Pracodawcy w Warszawie