Czy to Twoja firma?

HRO Personnel sp. z o.o. praca

Warszawa

Jesteśmy HRO Personnel, Twoim zaufanym partnerem w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi. Od naszego założenia w 2010 roku, z siedzibą w sercu Warszawy, nieustannie rozwijamy się, by dostarczać usługi rekrutacyjne na najwyższym poziomie. Naszą misją jest łączenie talentów z możliwościami, które oferują największe korporacje i liderzy światowego rynku.

Z dumą możemy powiedzieć, że jesteśmy jednym z najlepszych dostawców usług rekrutacyjnych, co potwierdza liczba ponad 250 wykwalifikowanych pracowników, którzy każdego dnia przyczyniają się do sukcesu naszych klientów. Nasza specjalność to rekrutacja i praca tymczasowa, ale nasza oferta to także kompleksowy outsourcing kadrowo-płacowy oraz personelu.

W HRO Personnel rozumiemy, że kluczem do sukcesu jest innowacja i jakość. Dlatego też współpracujemy z najlepszymi, wykorzystując najnowsze narzędzia i technologie, by zapewnić naszym klientom usługi na najwyższym poziomie. Nasza współpraca z Verita HR Polska Sp. z o.o. dodatkowo wzmacnia naszą pozycję na rynku i pozwala na ciągły rozwój.

Jako specjaliści od rekrutacji i pracy tymczasowej, rozumiemy wyzwania, przed którymi stoją dzisiejsze organizacje. Dzięki naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu, jesteśmy w stanie dostarczyć rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów, zawsze z myślą o długoterminowych korzyściach.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych partnerów, którzy już teraz czerpią korzyści z naszych usług. Razem możemy tworzyć przyszłość, która będzie owocna dla Twojej firmy i dla ludzi, którzy są jej największym kapitałem.

HRO Personnel Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hr / kadry

Oferty pracy HRO Personnel Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca HRO Personnel Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa HRO Personnel Sp. z o.o.

Siedziba główna

Oddział Kraków

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
HRO Personnel Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Krosno
  2. Warszawa

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca HRO Personnel Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. kadr i płac

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

      Zakres obowiązków

      - Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników (umowy o pracę, umowy cywilno-prawne, ---zaświadczenia, aneksy, porozumienia, grafiki czasu pracy itp.);
      - Ewidencja czasu pracy, urlopów pracowniczych, zwolnień lekarskich;
      - Naliczanie listy płac zgodnie z przepisami prawa i kontrola wyników ich naliczania;
      - Współpraca z instytucjami zewnętrznymi i sporządzanie deklaracji do ZUS, GUS, PFRON;
      przygotowywanie raportów kadrowo płacowych (rotacja, stan wykorzystania urlopów itd.);
      - administracja i wsparcie procesów płacowych (outsourcing) dla Klientów;
      kontakt z Klientami firmy;
      - Bieżące wspieranie zespołu konsultantów w zadaniach związanych z obsługą pracowników;
      prowadzenie dokumentacji pracowniczej;
      - Monitorowanie szkoleń BHP i badań medycyny pracy;
      pomoc w przygotowaniu rozliczeń podatkowych PIT.

      Wymagania

      - Min. 2 lata na stanowisku związanym z obsługą kadrowo- płacową;
      - Znajomość prawa pracy, przepisów podatkowych, ubezpieczeń społecznych;
      - Umiejętność naliczania wynagrodzeń, prowadzenia dokumentacji kadrowej;
      - Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym zarówno w mowie, jak i w piśmie;
      - Skrupulatność i dokładność w prowadzeniu dokumentacji;
      - Umiejętność analitycznego myślenia;
      - Orientacja na klienta;
      - Doświadczenie w agencji pracy lub w biurze rachunkowym będzie dodatkowym atutem.

      Oferujemy

      - Umowę o pracę
      - Prywatną opiekę medyczną
      - Jasną ścieżkę rozwoju
      - Bonusy kwartalne
      - Benefity pozapłacowe – pakiet kafeteryjny
      - Systematyczne szkolenia z zakresu kadr i płac
      - Szkolenia z języka angielskiego
      - Dogodną lokalizację, blisko stacji Metra Wilanowska
      - Fantastyczną atmosferę pracy w zgranym zespole

Pracodawcy w Warszawie