Czy to Twoja firma?

Prof Energy praca

Kraków

Elektryk z doświadczeniem przy fotowoltaice, oraz uprawnieniami SEP itd, poszukiwany, od zaraz, zapewniona ciągłość zleceń, dniówki 500zł netto plus bonusy. Średnio po 7 godzin dziennie, bez delegacji, wszystko zapewnione, łącznie z busem, narzędziami itd, jak i doświadczoną ekipą, jedynie do stałej współpracy, u nas jest praca zawsze, wypłaty zawsze powyżej 10 tys miesięcznie, na początek współpracy możliwość wypłat częściej, niż co miesiąc.

Numer do kontaktu:.

Prof Energy najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Elektryk Kraków
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Prof Energy

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Prof Energy

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Prof Energy

Adres rejestrowy

Praca Prof Energy - oferty archiwalne

  • Elektryk do fotowoltaiki poszukiwany, 500zł netto dniówki.

    Prof Energy
    • Rzeszów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • Standardowe obowiązki należące do elektryka (brak zajmowania się dachem)

      Wymagania

      • Doświadczenie,
      • uprawnienia,
      • pracowitość,
      • dyspozycyjność.

      Oferujemy

      • Wysokie wynagrodzenie,
      • ciągłość zleceń,
      • dobre warunki pracy i cały niezbędny sprzęt.

Pracodawcy w Krakowie