Dom Kultury "ZACISZEDom Kultury Zacisze – dom, w którym spotkasz Kulturę  w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy

Czy to Twoja firma?

Dom Kultury "ZACISZEDom Kultury Zacisze – dom, w którym spotkasz Kulturę w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy praca

Warszawa

Dom Kultury Zacisze – dom, w którym spotkasz Kulturę

Dom Kultury Zacisze zbudowali własnymi rękami mieszkańcy dzielnicy 50 lat temu, bo wierzyli, że kultura i wspólne miejsce spotkań są ważne.
Dzisiaj też dokładamy swoją cegłę –  budujemy kulturalne oblicze Targówka i odpowiadamy na potrzeby mieszkańców – możesz zasłuchać się w muzyce, obejrzeć wystawę, a w tygodniu spotkać 1200 osób i rozwinąć kreatywn(i)e skrzydła.
U nas dzieciaki podróżują wehikułem sztuki, młodzież tańczy breakdance, dorośli tworzą witraże, a seniorzy rozkręcają kabaret.

Dom Kultury "ZACISZEDom Kultury Zacisze – dom, w którym spotkasz Kulturę w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Dom Kultury "ZACISZEDom Kultury Zacisze – dom, w którym spotkasz Kulturę w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Dom Kultury "ZACISZEDom Kultury Zacisze – dom, w którym spotkasz Kulturę w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Dom Kultury "ZACISZEDom Kultury Zacisze – dom, w którym spotkasz Kulturę w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
Dom Kultury "ZACISZEDom Kultury Zacisze – dom, w którym spotkasz Kulturę w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa
  3. Sanok
  4. Wrocław

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Dom Kultury "ZACISZEDom Kultury Zacisze – dom, w którym spotkasz Kulturę w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy - oferty archiwalne

  • KONSERWATOR/KA POWIERZCHNI PŁASKICH

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Dom Kultury Zacisze w Dizelnicy Targówek poszukuje osoby sprzątającej do pracy do działu technicznego. Oferty z CV prosimy kierować na adres: s.drzewiecka@zacisze.pl do 24.12.21, wpisując w tytule wiadomości „Rekrutacja”.

      Zakres obowiązków

      - utrzymywanie porządku i czystości w budynku,
      - przygotowywanie od strony technicznej sal do zajęć i na imprezy: rozstawianie stołów, krzeseł, sztalug itp. oraz sprzątanie po wydarzeniach,
      - dezynfekcja budynku dostępnymi środkami,
      - wynoszenie śmieci zgodnie z zasadami segregacji,
      - obsługa szatni,
      - otwieranie i zamykanie budynku,
      - dbanie o teren zielony dookoła budynku,
      - odśnieżanie terenu, grabienie liści.

      Wymagania

      - gotowość do podjęcia pracy fizycznej,
      - gotowość do podjęcia pracy zmianowej pomiędzy godz. 6:00 a godz. 23 oraz w weekendy,
      - kompetencje osobiste: dokładność, pracowitość, komunikacja i współpraca,
      - praca dla kobiety lub mężczyzny.

      Oferujemy

      - zatrudnienie w renomowanej samorządowej instytucji kultury,
      - umowę o pracę po okresie próbnym,
      - stałe, terminowe wynagrodzenie,
      - pakiet odzieży ochronnej,
      - miłą atmosferę w kulturalnej instytucji,
      - możliwość udziału w ciekawych wydarzeniach kulturalnych.

Pracodawcy w Warszawie