Czy to Twoja firma?

SELF Gabinet Psychoterapii praca

Warszawa

Jesteśmy SELF Gabinet Psychoterapii, Twoje miejsce wsparcia i rozwoju w sercu Warszawy. Od 2017 roku z pasją i zaangażowaniem pomagamy naszym klientom w drodze do lepszego samopoczucia i zdrowia psychicznego. Nasz zespół, liczący od 2 do 10 specjalistów, jest tu, aby Cię wysłuchać, zrozumieć i wspierać.

W SELF Gabinet Psychoterapii oferujemy profesjonalną pomoc psychologiczną, dostosowaną do Twoich unikalnych potrzeb. Nasze usługi obejmują konsultacje psychologiczne oraz psychoterapię indywidualną, zarówno dla młodzieży, jak i dorosłych. Rozumiemy, że każdy z nas jest inny, dlatego pracujemy w oparciu o różnorodne metody terapeutyczne. Specjalizujemy się w psychoterapii poznawczo-behawioralnej, psychodynamicznej oraz integracyjnej, co pozwala nam skutecznie pomagać w rozwiązywaniu problemów emocjonalnych i behawioralnych.

Nasza praca to nie tylko zawód, ale przede wszystkim misja. Chociaż nie możemy podać szczegółów dotyczących naszej misji i wartości, to każdego dnia dążymy do tego, aby nasze działania były odzwierciedleniem głębokiego szacunku i empatii wobec tych, którzy szukają u nas pomocy. W SELF Gabinet Psychoterapii stawiamy na otwartość, zaufanie i dyskrecję, co czyni nasze spotkania bezpieczną przestrzenią do pracy nad sobą.

Jesteśmy dumni, że możemy być częścią Twojej podróży do lepszego samopoczucia. Zapraszamy do SELF Gabinet Psychoterapii, gdzie profesjonalizm spotyka się z ludzkim ciepłem, a każda historia jest ważna i traktowana z największą troską.

SELF Gabinet Psychoterapii najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Psychoterapeuta Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy SELF Gabinet Psychoterapii

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SELF Gabinet Psychoterapii

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa SELF Gabinet Psychoterapii

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
SELF Gabinet Psychoterapii
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Częstochowa

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca SELF Gabinet Psychoterapii - oferty archiwalne

  • Podejmiemy współpracę z psychoterapeutami

    • Warszawa
    • kontrakt b2b
    • dodatkowa/dorywcza
    • Wraz z szybkim rozwojem ośrodka podejmiemy współpracę z psychoterapeutami:

      Zakres obowiązków

      Świadczenie usług psychologiczno-psychoterapeutycznych dla Pacjentów ośrodka

      Wymagania

      oczekiwania:

      - dyplom psychologa

      - czteroletnia szkoła psychoterapii

      -regularna superwizja

      -doświadczenie w prowadzeniu psychoterapii

      - ubezpieczenie OC psychoterapeuty

      - TYLKO DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA

      Oferujemy

      oferujemy:

      - atrakcyjne wynagrodzenie (zależne od tego, czy pacjent jest zapisany przez ośrodek/ terapeutę)

      - przyjazna atmosfera

      - ładne i przytune wnętrza

Pracodawcy w Warszawie