Czy to Twoja firma?

IAMP sp. z o.o. praca

Warszawa

Witajcie w świecie IAMP, gdzie nasza pasja do edukacji i wymiany wiedzy przekłada się na wyjątkowe wydarzenia i doświadczenia. Z dumą działamy w sercu Warszawy, będąc epicentrum innowacji i rozwoju w branży organizacji targów, wystaw i kongresów. Nasza oferta to nie tylko wydarzenia na najwyższym poziomie, ale również bogaty wybór form edukacji pozaszkolnej, które wzbogacają umysły i inspirują do ciągłego rozwoju.

Nasze konferencje ogólnopolskie, webinary i warsztaty są starannie przygotowywane, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających uczestników. Dostarczamy również wysokiej jakości materiały edukacyjne, które są owocem naszej ciągłej pracy nad doskonaleniem treści i metod przekazu. To właśnie nasz system oceny jakości usług pozwala nam na bieżąco monitorować i ulepszać standardy, które ustanowiliśmy – zawsze z myślą o naszych klientach.

Rozumiemy, jak ważne jest wsparcie profesjonalistów w ich rozwoju zawodowym, dlatego oferujemy lekarzom bezpłatne uczestnictwo w szkoleniach oraz możliwość zdobycia punktów edukacyjnych. Wierzymy, że dzięki temu przyczyniamy się do podnoszenia standardów w służbie zdrowia. A nasze przerwy "kanapkowe" to idealny moment na wymianę doświadczeń i nawiązanie nowych, wartościowych kontaktów.

Choć nie zdradzamy szczegółów naszej finansowej stabilności, możemy zapewnić, że nasz kapitał zakładowy to solidne fundamenty, na których budujemy naszą przyszłość. Dążymy do bycia liderem w naszej branży, stale poszukując nowych rozwiązań, które pozwolą nam wyróżnić się na rynku.

W IAMP jesteśmy przekonani, że nasza praca ma realny wpływ na rozwój społeczeństwa. Dzięki naszym wydarzeniom i inicjatywom edukacyjnym tworzymy przestrzeń dla idei, dyskusji i innowacji. Zapraszamy Was do współtworzenia tej przestrzeni – razem możemy więcej.

Dołączcie do nas i przekonajcie się, jak wielką wartość może przynieść współpraca z firmą, która stawia na jakość, rozwój i pasję do dzielenia się wiedzą.

IAMP Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sztuka / rozrywka / kreacja / projektowanie

Oferty pracy IAMP Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca IAMP Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa IAMP Sp. z o.o.

Siedziba główna

Praca IAMP Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Grafik/Montażysta video

    IAMP Sp. z o.o.
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • запрошуємо працівників з України
    • Firma z branży edukacyjnej, działająca na polskim rynku od 2006 r. poszukuje pracownika na stanowisko grafik-montażysta video.

      MIejsce pracy: Warszawa Włochy

      Poszukujemy do pracy osoby, która będzie odpowiedzialna za kwestie techniczno-graficzne, biegłej w obsłudze komputera i podstaw grafiki.

      Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: biuro [at] iamp.com.pl

      Prosimy o umieszczenie opisu "praca - grafik" w temacie wiadomości.

      W przesłanej aplikacji prosimy o zamieszczenie klauzuli zezwalającej na przetwarzanie danych osobowych.

      Zakres obowiązków

      • tworzenie i opracowywanie materiałów graficznych (banery, materiały promocyjne, landing page),
      • realizacja (studio), montaż i postprodukcja materiałów wideo wraz z edycją ścieżki audio,
      • wparcie techniczne w zakresie konferencji, webinarów i szkoleń online i wydarzeń offline,
      • zarządzanie stroną www i social media,

      Wymagania

      • samodzielność,
      • kreatywność,
      • sumienność,
      • biegła znajomość obsługi komputera,
      • biegła obsługa programów graficznych/video,
      • język polski

      Oferujemy

      • ciekawą pracę,
      • stałą pracę w wymiarze pełnego etatu,
      • zatrudnienie na umowę o pracę,
      • kreatywne miejsce pracy dające możliwość rozwoju zawodowego,
      • pracę w doświadczonym zgranym zespole,
      • stałe wynagrodzenie,

Pracodawcy w Warszawie