RIVER KIOSK sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Czy to Twoja firma?

RIVER KIOSK sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA praca

Kraków

Od ponad dwóch dekad jesteśmy dumnym innowatorem na małopolskim rynku technologii informacyjnych. Nasza historia rozpoczęła się w malowniczych Bolechowicach, gdzie do dziś tworzymy nowoczesne rozwiązania w dziedzinie produkcji komputerów i urządzeń peryferyjnych. Naszą specjalnością są infokioski – zarówno te wewnętrzne, jak i zewnętrzne, które dostarczamy wraz z dedykowanym oprogramowaniem.

Nasze produkty, takie jak elektroniczne tablice ogłoszeń, fakturomaty czy terminale do bezdotykowego pomiaru temperatury, są wyrazem naszej pasji do innowacji i wysokiej jakości. Wszystkie nasze urządzenia spełniają najwyższe standardy, co potwierdza ich bezawaryjne działanie przez wiele lat i zgodność z dyrektywą unijną WCAG.

Jesteśmy firmą, która stawia na rzetelność i indywidualne podejście do każdego klienta. Dzięki temu zdobyliśmy zaufanie tysięcy klientów instytucjonalnych oraz firm, zarówno w Polsce, jak i na arenie międzynarodowej. Nasze infokioski charakteryzują się nowoczesnym i funkcjonalnym wzornictwem, wysoką jakością stosowanych materiałów oraz autorskimi aplikacjami, które tworzymy z myślą o specyficznych potrzebach naszych klientów.

Oferujemy nie tylko sprzedaż gotowych produktów, ale również pełną personalizację infokiosków. Nasze usługi obejmują tworzenie oprogramowania na miarę, które usprawnia pracę urzędów i przynosi korzyści firmom, zapewniamy rozwój i wsparcie techniczne, instalację dodatkowych urządzeń oraz budowę urządzeń pod klucz z wykorzystaniem najnowszych technologii i trendów.

Nasza przewaga konkurencyjna opiera się na pełnej personalizacji produktów, intuicyjnej obsłudze za pomocą ekranu dotykowego, szybkim i łatwym dostępie do informacji oraz dedykowanym oprogramowaniu, które jest wynikiem naszego autorskiego podejścia do technologii.

W River Kiosk sp. z o.o. sp.k. jesteśmy dumni z tego, co robimy i jak to robimy. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy cenią sobie innowacyjność, niezawodność i indywidualne podejście.

RIVER KIOSK sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Elektronik Kraków
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy RIVER KIOSK sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca RIVER KIOSK sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa RIVER KIOSK sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 5 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Rzeszów
  3. Kraków

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca RIVER KIOSK sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA - oferty archiwalne

  • Elektronik / pracownik serwisu kiosków informacyjnych.

    • 4 000-6 700 zł / mies.
    • Zabierzów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Nasza firma istnieje ponad 30 lat. Posiadamy ponad 20 letnie doświadczenie w zakresie projektowania, produkcji i sprzedaży kiosków informacyjnych w Polsce i w Europie.

      Od dwóch lat jesteśmy polskim oddziałem największego europejskiego producenta kiosków informacyjnych - firmy Power Kiosk z Czech.

      Ciągły rozwój naszej firmy wymusza na nas rozbudowę naszego zespołu.

      Aktualnie zatrudnimy elektronika / pracownika serwisu kiosków informacyjnych.

      Zakres obowiązków

      • montaż i uzbrajanie w komponenty komputerowe kiosków informacyjnych,

      • serwis urządzeń na terenie Polski i instalacja nowych urządzeń u klientów,

      • wsparcie techniczne dla użytkowników naszych urządzeń.

      Wymagania

      • doświadczenie w pracy w serwisie sprzętu komputerowego / serwisie sprzętu elektronicznego,

      • prawo jazdy kategorii „B" i umiejętność sprawnego przemieszczania się samochodem typu "furgon",

      • umiejętność pracy w zespole,

      • dyspozycyjność,

      • dodatkowym atutem jest posiadanie uprawnień na obsługę wózka widłowego oraz SEP lub gotowość do ich uzyskania.

      Oferujemy

      • Spotkaj sie z nami i wówczas zrozumiesz, co to znaczy praca w fajnym, koleżeńskim zespole.

Pracodawcy w Krakowie