Młoda Polska Bistro&Pianino

Czy to Twoja firma?

Młoda Polska Bistro&Pianino praca

Wrocław

Nowe spojrzenie na polskie smaki tworzone przez ludzi odważnych i pełnych pasji.

Młoda Polska Bistro&Pianino najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Młoda Polska Bistro&Pianino

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Młoda Polska Bistro&Pianino

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Młoda Polska Bistro&Pianino

Siedziba główna

Praca Młoda Polska Bistro&Pianino - oferty archiwalne

  • Kucharz

    • Wrocław
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • Młoda Polska Bistro&Pianino rekrutuje

      Poszukujemy do naszego zespołu kucharza z doświadczeniem.

      Z wybranymi osobami skontaktujemy się telefonicznie.

      Zakres obowiązków

      Obowiązki przedstawiamy na rozmowie rekrutacyjnej. Zależne od stopnia zaawansowania umiejetnosci :)

      Wymagania

      • doświadczenie zawodowe na stanowisku kucharza/ kucharza zmianowego
      • doskonała organizacja pracy
      • umiejętność pracy pod presją czasu
      • zaangażowanie w powierzone obowiązki

      Oferujemy

      • Stabilne zatrudnienie (uop/b2b/um.zlecenie)
      • Pracę w renomowanej restauracji
      • Atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od doświadczenia i zaangażowania
      • Możliwość rozwoju zawodowego i bardzo komfortowe godziny pracy (w tygodni bistro funkcjonuje od 16-21, w sobotę 12-23, a w niedziele 12-20)

Pracodawcy w Wrocławiu