Czy to Twoja firma?

Mcmichael Estates LTD sp. z o.o. praca

Wrocław

Jesteśmy Mcmichael Estates LTD Sp. z o.o., Twoim zaufanym partnerem w dziedzinie budownictwa mieszkaniowego. Nasza podróż rozpoczęła się w sercu Wrocławia w 2015 roku. Od tego czasu, z niezmienną pasją i zaangażowaniem, skupiamy się na dostarczaniu usług budowlanych i wykończeniowych pod klucz, które odpowiadają na potrzeby naszych klientów.

Nasza firma, choć mała, bo zatrudniająca jedną osobę, wykazuje się dynamiką i skutecznością, co potwierdzają nasze wyniki finansowe. W 2022 roku odnotowaliśmy imponujący wzrost przychodów netto ze sprzedaży o 422,35%, co świadczy o naszej rosnącej pozycji na rynku i zaufaniu, jakim obdarzają nas klienci. Również nasze aktywa i kapitał własny wzrosły odpowiednio o 3,74% i 63,6%, co jest solidnym fundamentem naszej stabilności finansowej.

W Mcmichael Estates LTD Sp. z o.o. każdy projekt traktujemy jako unikalne wyzwanie, do którego podchodzimy z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Dążymy do tego, aby nasze realizacje były synonimem jakości, funkcjonalności i estetyki. Chociaż nie dysponujemy pełnymi informacjami na temat naszych wartości czy misji, nasze działania każdego dnia potwierdzają, że stawiamy na wysoki standard i zadowolenie klienta.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy zaufali Mcmichael Estates LTD Sp. z o.o. – gdzie solidność spotyka się z nowoczesnością, a tradycyjne metody pracy łączą się z innowacyjnymi rozwiązaniami. Razem możemy stworzyć przestrzeń, która będzie nie tylko spełniać Twoje oczekiwania, ale także je przekraczać.

Mcmichael Estates LTD Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik biurowy Wrocław
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Mcmichael Estates LTD Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Mcmichael Estates LTD Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Specjalista ds. kalkulacji

    Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o.
    • Jelcz-Laskowice
    • umowa o pracę
    Wygasa
  • Specjalista ds. zasobów serwisowych

    • praca od zaraz
    Dodana
  • Pracownik Sekretariatu

    AEROKLUB WROCŁAWSKI
    • 4 000-5 500 zł netto / mies. (zal. od umowy)
    • Wrocław
    • rekrutacja zdalna
    • запрошуємо працівників з України
    Polecana Popularna
    Dodana

Mapa Mcmichael Estates LTD Sp. z o.o.

Adres rejestrowy

Praca Mcmichael Estates LTD Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pracownik biurowy

    Mcmichael Estates LTD Sp. z o.o.
    • Wrocław
    • dodatkowa/dorywcza
    • Poszukujemy pracownika do biura (układanie faktur, obsługa skrzynki mailowej, itp.) praca kilka godzin dziennie - 3 razy w tygodniu (możliwość uzgodnienia godzin pracy). Wymagana komunikatywna znajomość języka angielskiego. Wynagrodzenie do dogadania.

      Zakres obowiązków

      • porządkowanie dokumentacji
      • obsługa skrzynki mailowej
      • pomoc w organizacji biura

      Wymagania

      • obsługa komputera i podstawowych programów
      • komunikacyjna znajomość języka angielskiego
      • zaangażowanie w wykonywane zadania

      Oferujemy

      • elastyczny czas pracy
      • odpowiednie wynagrodzenie
      • przyjazną atmosferę
      • prace na indywidualnym stanowisku

Pracodawcy w Wrocławiu