Czy to Twoja firma?

KLUB DIALOGU s.c. Wioletta Kunicka-Kajczuk, Piotr Kajczuk praca

Warszawa

Witaj w KLUBIE DIALOGU, miejscu, gdzie język polski staje się Twoim drugim domem. Od ponad 17 lat z pasją i zaangażowaniem uczymy obcokrajowców, jak skutecznie porozumiewać się w tym pięknym, choć niekiedy skomplikowanym języku. Nasza siedziba mieści się w sercu Warszawy, ale nasze kursy dostępne są dla Ciebie zarówno stacjonarnie, jak i online – gdziekolwiek jesteś.

Nasza oferta to nie tylko kursy grupowe i lekcje indywidualne, ale również program roczny oraz kursy przygotowujące do Państwowego Certyfikatu na poziomie B1. Dla tych, którzy potrzebują specjalistycznego słownictwa, przygotowaliśmy kursy specjalistyczne. Wszystko to, abyś mógł czuć się pewnie w każdej sytuacji, w której będziesz potrzebował języka polskiego.

Co nas wyróżnia? Nasza autorska metoda nauki, która wykorzystuje naturalne mechanizmy pamięci i skojarzeń. Dzięki temu nauka staje się nie tylko efektywna, ale i przyjemna. W KLUBIE DIALOGU zawsze stawiamy na małe grupy i indywidualne podejście do każdego studenta, co pozwala na lepsze zrozumienie potrzeb i szybsze postępy w nauce.

Jesteśmy dumni z tego, że nasze metody nauczania pomagają tworzyć społeczność ludzi, którzy nie tylko uczą się języka, ale również poznają kulturę i tradycje Polski. To sprawia, że KLUB DIALOGU to nie tylko szkoła, ale miejsce spotkań, wymiany doświadczeń i budowania trwałych relacji.

Zapraszamy do dołączenia do naszej społeczności, gdzie w atmosferze wsparcia i zrozumienia każdy może odnaleźć radość z nauki i komunikowania się po polsku. Razem przełamiemy bariery językowe i otworzymy przed Tobą nowe możliwości. Do zobaczenia w KLUBIE DIALOGU!

KLUB DIALOGU s.c. Wioletta Kunicka-Kajczuk, Piotr Kajczuk najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Lektor Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
media / pr / reklama / marketing

Oferty pracy KLUB DIALOGU s.c. Wioletta Kunicka-Kajczuk, Piotr Kajczuk

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KLUB DIALOGU s.c. Wioletta Kunicka-Kajczuk, Piotr Kajczuk

Mapa KLUB DIALOGU s.c. Wioletta Kunicka-Kajczuk, Piotr Kajczuk

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
KLUB DIALOGU s.c. Wioletta Kunicka-Kajczuk, Piotr Kajczuk
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Tychy

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca KLUB DIALOGU s.c. Wioletta Kunicka-Kajczuk, Piotr Kajczuk - oferty archiwalne

  • Lektorka/lektor języka polskiego jako obcego

    • Warszawa
    • umowa zlecenie
    • część etatu
    • praca zdalna
    • rekrutacja zdalna
    • KLUB DIALOGU Polish Language School

      poszukuje lektorek i lektorów języka polskiego jako obcego

      Jesteśmy szkołą języka polskiego dla obcokrajowców z ponad 17-letnim doświadczeniem. Od lat nauczamy z pasją i zaangażowaniem. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy do współpracy lektorek i lektorów.

      Zakres obowiązków

      • prowadzenie kursów w oparciu o obowiązujący w szkole program nauczania;
      • terminowe rozliczanie się z biurem szkoły z przepracowanych godzin dydaktycznych;
      • monitorowanie postępów studentów;

      Wymagania

      • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane kierunki: filologia polska lub neofilologia, lingwistyka);
      • w przypadku osób, które ukończyły inne kierunki studiów, studia podyplomowe w zakresie nauczania języka polskiego jako obcego będą dodatkowym atutem;
      • mile widziane doświadczenie w pracy dydaktycznej;
      • dyspozycyjność;
      • zaangażowanie i chęć rozwoju, gotowość do samodoskonalenia;
      • kreatywność, cierpliwość, pasja;
      • dobra znajomość języka angielskiego, znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem

      Oferujemy

      • pracę w elastycznym wymiarze czasu;
      • szkolenie pod okiem doświadczonych metodyków oraz wsparcie metodyczne podczas pracy;
      • materiały i programy nauczania, dostęp do biblioteki szkolnej i różnorodnych materiałów dydaktycznych;
      • pracę w formie stacjonarnej (siedziba szkoły mieści się w ścisłym centrum Warszawy) oraz zdalnej;
      • kursy indywidualne i grupowe na wszystkich poziomach zaawansowania;
      • ciekawą i inspirującą atmosferę pracy w środowisku międzynarodowym.

Pracodawcy w Warszawie