hmmh Poland Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

hmmh Poland sp. z o.o. praca

Wrocław

Jesteśmy częścią hmmh, największego software house’u w tej części Europy.

Agencja hmmh od ponad 25 lat rozwija usługi e-commerce, zatrudnia 300 ekspertów i generuje ponad 25 mln euro przychodu. Wśród klientów Hmmh AG znajdują się takie firmy jak Tchibo, Bonprix, OTTO czy Decathlon.

Należymy do Group One

Group One jest największą niezależną grupą komunikacyjną w Polsce, oferującą klientom zintegrowane usługi strategiczne, kreatywne, mediowe i technologiczne. Dzięki ścisłej współpracy z SalesTube jesteśmy w stanie dostarczać pełny zakres usług dla klientów E-commerce w modelu One-Stop-Shop.

Oferty pracy hmmh Poland Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca hmmh Poland Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa hmmh Poland Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Wrocław
  3. Bielsko-Biała
  4. Gdańsk
  5. Częstochowa
  6. Komorniki

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca hmmh Poland Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. rekrutacji IT

    • 4 500-6 000 zł / mies.
    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • Mamy ponad 12 lat doświadczenia i niedawno zaczęliśmy nowy rozdział jako hmmh Poland. Specjalizujemy się w tworzeniu sklepów internetowych. Znamy się na swojej pracy i dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem z klientem. Oferujemy nową jakość w realizowaniu projektów webowych.

      W związku z dynamicznym rozwojem szukamy nowej osoby do naszego zespołu na stanowisko:

      Specjalista ds. Rekrutacji IT / IT Recruiter

      Zakres obowiązków

      • Realizowanie procesów rekrutacyjnych w obszarze IT (w tym aktywne pozyskiwanie kandydatów, przeprowadzanie rozmów f2f, ofertowanie, negocjacje warunków);
      • Tworzenie i publikowanie ogłoszeń rekrutacyjnych;
      • Aktywne poszukiwanie kandydatów metodami Direct Search w sieciach zawodowych i mediach społecznościowych (np. Linkedin, Behance, Github, Facebook)
      • Proponowanie nowych strategii oraz źródeł dotarcia do pasywnych kandydatów;
      • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z kandydatami oraz obecnymi konsultantami hmmh Poland;
      • Budowanie bazy kontaktów na potrzeby obecnych i przyszłych rekrutacji;
      • Inicjowanie i prowadzenie działań Employer Brandingowych budujących pozytywny wizerunek firmy na rynku IT;
      • Obsługa firmowych kanałów Social Media - pisanie, redagowanie i planowanie contentu do mediów społecznościowych oraz na strony internetowe;

      Wymagania

      • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku;
      • Znajomość metod i źródeł aktywnego pozyskiwania kandydatów;
      • Umiejętność wykorzystania Boolean i X-Ray search;
      • Umiejętność nawiązywania i budowania relacji z kandydatami;
      • Samodzielność, umiejętność organizacji pracy i wyznaczania priorytetów;
      • Tzw. lekkie pióro i świeże podejście do działań Social Media;
      • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;

      Mile widziane:

      • Doświadczenie w pracy w agencji rekrutacyjnej lub outsourcingu specjalistów IT;
      • Doświadczenie w pracy dla branży e-commerce/ IT;
      • Znajomość obsługi programów graficznych (Canva, Figma, Adobe Photoshop);

      Oferujemy

      • stałą współpracę z szybko rozwijającą się firmą;
      • pracę w okienku czasowym 7-18ta;
      • pracę w przyjaznej atmosferze w biurze blisko centrum Wrocławia;
      • możliwość częściowej pracy zdalnej;
      • realny wpływ na rozwój firmy;
      • pracę nad projektami z różnych stron świata;
      • partnerskie traktowanie i płaskie zarządzanie;
      • prywatną opiekę medyczną LUX-MED;
      • ubezpieczenie zdrowotne;
      • Karty Multisport
      • lekcje j. angielskiego oraz j.niemieckiego;
      • dostęp do platform e-learningowych;
      • pyszną kawę :)

Pracodawcy w Wrocławiu