Czy to Twoja firma?

WITMAN sp. z o.o. praca

Gdańsk

Od ponad trzech dekad WITMAN Sp. z o.o. z dumą reprezentuje prestiżowe marki Mercedes-Benz i Mercedes-AMG w sercu Gdańska. Jesteśmy synonimem pasji do motoryzacji i doskonałości w każdym calu, co potwierdza nasza historia i działalność. Od momentu, gdy w 1991 roku otworzyliśmy nasze drzwi jako Autoryzowana Stacja Obsługi Pojazdów Mercedes-Benz, nieustannie podnosimy poprzeczkę w branży samochodowej. Pod przewodnictwem naszej Prezes Zarządu, Olgi Witman, która od ponad 17 lat inspiruje nas do ciągłego rozwoju, nasz zespół niemal stu wykwalifikowanych profesjonalistów codziennie dąży do perfekcji. W 2019 roku osiągnęliśmy kolejny kamień milowy, otwierając piąte na świecie AMG Brand Center – świadectwo naszego zaangażowania w innowacje i jakość. Specjalizujemy się w sprzedaży i obsłudze posprzedażnej samochodów osobowych, a nasze serce bije najszybciej, gdy możemy zaprezentować naszym klientom elektryczną inteligencję od Mercedes-Benz pod marką produktów i technologii EQ. Nasza oferta obejmuje szeroki zakres usług, od serwisowania, przez blacharnię, części, ubezpieczenia, marketing, po doradztwo handlowe i pomoc na trasie. WITMAN Sp. z o.o. to nie tylko sprzedaż samochodów – to obietnica wyjątkowego doświadczenia i zaufania, które budujemy każdego dnia. Długie godziny pracy naszego serwisu i salonu to wyraz naszego zaangażowania w potrzeby klientów, którzy są dla nas najważniejsi. Jesteśmy dumni, że możemy być autoryzowanym serwisem Mercedes-Benz, co stanowi o naszym konkurencyjnym atucie. Choć nie możemy podzielić się wszystkimi szczegółami dotyczącymi naszej pozycji rynkowej czy międzynarodowej obecności, jesteśmy przekonani, że nasza działalność mówi sama za siebie. Budujemy na fundamencie solidności, innowacyjności i niezawodności – wartości, które są dla nas kluczowe, nawet jeśli nie zostały one tutaj w pełni opisane. Zapraszamy do dołączenia do naszej historii, która jest żywym świadectwem naszej pasji do motoryzacji i zaangażowania w dostarczanie najwyższej jakości usług. Razem z WITMAN Sp. z o.o. możesz być pewien, że Twoje doświadczenia z motoryzacją będą zawsze wyjątkowe.

WITMAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa praca fizyczna księgowość / ekonomia

Oferty pracy WITMAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca WITMAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa WITMAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

WITMAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca WITMAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pracownik myjni

    WITMAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      mycie i czyszczenie tapicerek i wnętrz pojazdów samochodowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 750 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gdańsku