Czy to Twoja firma?

INGRAM MICRO POLAND sp. z o.o. praca

Warszawa

Jesteśmy Ingram Micro sp. z o.o., Twoim zaufanym partnerem w świecie informatyki i technologii. Od naszego powstania w 1998 roku w sercu Warszawy, rozwijamy się nieustannie, by dostarczać innowacyjne rozwiązania, które wspierają biznesy w całej Polsce. Z dumą zatrudniamy od 51 do 200 specjalistów, którzy każdego dnia pracują nad tym, by nasze usługi były synonimem doskonałości i innowacji.

Nasza oferta to szeroki wachlarz produktów i usług, które są fundamentem dla nowoczesnych przedsiębiorstw. Specjalizujemy się w tworzeniu zaawansowanych centrów danych i sieci komputerowych, które są kręgosłupem każdej firmy. Nasze rozwiązania z zakresu cybersecurity chronią dane naszych klientów przed wszelkimi zagrożeniami, a dzięki Unified Communications and Collaboration, komunikacja wewnątrz firm staje się płynna i efektywna.

Jesteśmy dumni z naszej platformy Ingram Micro Cloud, która jest uznawana za największą na świecie. Dzięki niej naszym klientom oferujemy nie tylko przestrzeń w chmurze, ale również usługi, które przyspieszają transformację cyfrową ich biznesów. W naszym portfolio znajdziesz również komputery, podzespoły, akcesoria, drukarki, a także urządzenia mobilne i rozwiązania DataCapture i POS, które wspierają codzienną pracę wielu firm.

Nasze usługi doradcze, szkolenia i audyty bezpieczeństwa są dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Zawsze staramy się być o krok przed oczekiwaniami rynku, a nasze działania skupione są na rozwoju i nowych potrzebach związanych z chmurą obliczeniową.

Z naszą firmą możesz być pewien, że Twoje przedsiębiorstwo jest w dobrych rękach. Nasz kapitał zakładowy to solidne 8 000 000 zł, co świadczy o naszej stabilności finansowej i zaangażowaniu w przyszłość technologii.

Chociaż nie możemy dziś podzielić się naszą misją i wartościami, które nas kierują, zapewniamy, że każdego dnia działamy z pasją i zaangażowaniem, by dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy już zaufali naszemu doświadczeniu i ekspertyzie. Razem możemy tworzyć przyszłość.

INGRAM MICRO POLAND SP Z O O najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy księgowość / ekonomia administracja biurowa / praca biurowa it (informatyka) logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy INGRAM MICRO POLAND SP Z O O

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca INGRAM MICRO POLAND SP Z O O

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Elastyczny czas pracy
  • Owoce w pracy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Spotkania integracyjne
  • Służbowy samochód

Podane powyżej benefity nie są oficjalnym elementem oferty pracy. Zostały wyselekcjonowane na podstawie historycznych ogłoszeń za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji.
Data aktualizacji: 27.11.2023

Mapa INGRAM MICRO POLAND SP Z O O

Siedziba główna

INGRAM MICRO POLAND SP Z O O poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca INGRAM MICRO POLAND SP Z O O - oferty archiwalne

  • Magazynier - Ingram Micro

    INGRAM MICRO POLAND SP Z O O
    • Brwinów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • Poszukujesz pracy na magazynie, jesteś sumienny i dobrze zorganizowany? Czytaj dalej, bo nasza oferta powinna Cię zainteresować!

      Zakres obowiązków

      • Przyjmowanie towaru: rozładunek, kontrola opakowań, sporządzenie protokołów przyjęcia, kontrola zawartości przesyłki, skanowanie kodów, wprowadzenie danych do systemu, archiwizacja dokumentów dostawy,
      • Rozkładanie towaru na półkach/w regałach, przenoszenie towaru pomiędzy lokalizacjami
      • Wydawanie towaru: przygotowanie towaru zgodnie ze zleceniem, skanowanie kodów, wprowadzanie danych do systemu, wystawianie dokumentu dostawy WZ, kontrola poprawności kompletacji, wystawienie dokumentów przewozowych, pakowanie, załadunek i wydawanie przesyłek przewoźnikom, tworzenie dokumentów przewozowych, archiwizacja dokumentów.
      • Prowadzenie inwentaryzacja towarów (ciągła i roczna), uczestnictwo w projektach optymalizacyjnych
      • Czynności ogólno-magazynowe: porządkowanie towaru, utrzymywanie porządku i czystości, sortowanie i wywóz odpadów, uczestniczenie w inwentaryzacjach.

      Wymagania

      • Wykształcenie zawodowe lub średnie
      • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
      • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
      • Samodzielność, odpowiedzialność i uczciwość
      • Umiejętności pracy w zespole
      • Gotowość pracy zmianowej poniedziałek – piątek (2 zmiany)
      • Dbałość o towar i wyposażenie magazynu

      Oferujemy

      • Atrakcyjne wynagrodzenie plus system premiowy
      • Prywatna opieka medyczna, karta Benefit, grupowe ubezpieczenie na życie
      • Zatrudnienie na umowę o pracę
      • Możliwość pracy w międzynarodowej firmie.

Pracodawcy w Warszawie