Czy to Twoja firma?

IDESK BUSINESS SERVICES sp. z o.o. praca

Warszawa

W samym sercu dynamicznej Warszawy, IDESK BUSINESS SERVICES sp. z o.o. rozkwita jako ostoja innowacyjnego doradztwa biznesowego. Nasze korzenie sięgają 2019 roku, kiedy to z pasją i determinacją postanowiliśmy wesprzeć przedsiębiorców w ich codziennych wyzwaniach. Od tamtej pory, nasza misja pozostaje niezmienna – dostarczamy kompleksowe i skuteczne wsparcie w obszarach prawnym, podatkowym, rachunkowym oraz administracyjnym, aby nasi klienci mogli skupić się na tym, co robią najlepiej – prowadzeniu swojego biznesu.

Jesteśmy dumni z tego, że nasze rozwiązania są nowatorskie, a elastyczność w dostosowywaniu się do indywidualnych potrzeb klientów stanowi nasz znak rozpoznawczy. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wachlarz usług, które obejmują doradztwo prawne i podatkowe, prowadzenie rachunkowości, jak również pomoc w realizacji bieżących czynności formalnych i administracyjnych. Ponadto, jesteśmy przy boku naszych klientów na każdym etapie konceptualizacji i realizacji ich projektów rozwojowych, wspierając racjonalizację procesów i dążenie do doskonałości operacyjnej.

Nasze zaangażowanie w rozwój i sukces naszych klientów odzwierciedla się w pozytywnych wynikach finansowych, które osiągnęliśmy w ostatnim roku, zauważalnym wzroście przychodów netto. Jesteśmy świadomi wyzwań, które stawia przed nami współczesny rynek, ale nasza determinacja w dążeniu do doskonałości jest niezachwiana. Wspierani przez naszą wspólniczkę, Justynę Małgorzatę Kozłowską, nieustannie dążymy do bycia partnerem, na którym można polegać.

W IDESK BUSINESS SERVICES sp. z o.o. rozumiemy, że zaufanie i satysfakcja naszych klientów są najważniejsze. Dlatego też, każdego dnia pracujemy nad tym, aby nasze usługi były synonimem jakości i profesjonalizmu. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy poszukują partnera biznesowego, który rozumie wyzwania współczesnego biznesu i jest gotowy sprostać im z zaangażowaniem i ekspertyzą. Razem możemy osiągnąć więcej.

IDESK BUSINESS SERVICES sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy IDESK BUSINESS SERVICES sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca IDESK BUSINESS SERVICES sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa IDESK BUSINESS SERVICES sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
IDESK BUSINESS SERVICES sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca IDESK BUSINESS SERVICES sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Przedstawiciel handlowy fotowoltaika (dobra podstawa+prowizja+auto)

    • 9 000-16 000 zł / mies.
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Międzynarodowa grupa działająca w sektorze paneli fotowoltaicznych poszukuje do swojego polskiego oddziału kierownika sprzedaży/przedstawiciela handlowego, który będzie rozwijał sieć sprzedaży. Praca na terenie całej Polski.

      Siedziba firmy znajduje się w Warszawie, ale bierzemy pod uwagę kandydatów z całego kraju.

      Praca nie polega na poszukiwaniu prywatnych klientów B2C.

      Zakres obowiązków

      • Zarządzanie i koordynowanie działań sprzedażowych przedstawicieli handlowych, agentów oddziału;
      • Kontrolowanie i monitorowanie budżetu i kosztów działu sprzedaży;
      • Tworzenie strategii sprzedaży i opracowywanie celów;
      • Planowanie całości działań sprzedażowych w firmie;
      • Aktywne poszukiwanie nowych klientów B2B/dystrybutorzy
      • Monitorowanie indywidualnych prognoz/budżetów dostawców;
      • Sprawozdania z monitorowania;
      • Działalność reprezentacyjna na rzecz firmy;
      • Koordynacja negocjacji z klientami;
      • Opieka nad klientami.

      Wymagania

      • co najmniej 3-5-letnie doświadczenie w sektorze dystrybucji rynku materiałów elektrycznych i fotowoltaicznych,
      • dobre umiejętności interpersonalne i organizacyjne;
      • umiejętność pracy w zespole;
      • elastyczny czas pracy;
      • umiejętność pracy na narzędziach pakietu Microsoft Office;
      • prawo jazdy typu B;
      • gotowość do podróży w Polsce i za granicą (głównie Niemcy, Ukraina, Czechy i kraje nadbałtyckie)
      • znajomość języka angielskiego. Dodatkowa znajomość języka włoskiego lub niemieckiego jest również mile widziana.

      Oferujemy

      • umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
      • atrakcyjne stałe miesięczne wynagrodzenie;
      • możliwość awansu;
      • możliwość stopniowego zwiększania wynagrodzenia;
      • możliwość dodatkowego wynagrodzenia związanego z realizacją wcześniej ustalonych celów sprzedażowych;
      • samochód służbowy;
      • telefon służbowy.

Pracodawcy w Warszawie