Czy to Twoja firma?

PREZERO BAŁTYCKA ENERGIA sp. z o.o. praca

Warszawa

Jesteśmy PreZero Bałtycka Energia, firma z siedzibą w sercu Warszawy, która z pasją podchodzi do kwestii środowiskowych. Nasza historia rozpoczęła się pod szyldem SUEZ Polska i SITA Polska, ale od czerwca 2021 roku, po przejęciu przez PreZero, działamy pod obecną nazwą, kontynuując misję ochrony środowiska poprzez innowacyjne zarządzanie odpadami.

Specjalizujemy się w przetwarzaniu i usuwaniu odpadów innych niż niebezpieczne, ale nasza oferta jest znacznie szersza. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania w zakresie odbioru odpadów komunalnych i przemysłowych, w tym niebezpiecznych. Zajmujemy się również wynajmem i odbiorem kontenerów budowlanych oraz worków na gruz, a nasze pogotowie interwencyjne jest zawsze gotowe do działania.

Dbamy o czystość i porządek, oferując letnie i zimowe utrzymanie dróg i ulic, zarówno ręczne, jak i mechaniczne. Nasze usługi obejmują również utrzymanie zieleni oraz serwis separatorów. Zawsze służymy radą i wsparciem dzięki naszemu doradztwu technicznemu i środowiskowemu.

Jako część PreZero Polska, dążymy do tego, aby nasza działalność była nie tylko efektywna, ale i odpowiedzialna. Chociaż nie dysponujemy pełnymi danymi na temat naszej pozycji rynkowej czy przewagi konkurencyjnej, jesteśmy przekonani o sile naszego doświadczenia i zaangażowania w tworzenie zrównoważonej przyszłości.

Nasze usługi świadczymy z myślą o Warszawie i jej okolicach, dbając o to, aby nasze działania były zawsze na najwyższym poziomie. Wierzymy, że odpowiedzialna gospodarka odpadami to klucz do lepszej przyszłości dla nas wszystkich. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do naszej misji tworzenia czystszego jutra.

PREZERO BAŁTYCKA ENERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy PREZERO BAŁTYCKA ENERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PREZERO BAŁTYCKA ENERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PREZERO BAŁTYCKA ENERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

PreZero Bałtycka Energia Siedziba spółki:

Oddział Wyszków

Oddział ITPOK

PREZERO BAŁTYCKA ENERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PREZERO BAŁTYCKA ENERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. gospodarowania odpadami

    PREZERO BAŁTYCKA ENERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Wyszków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      -Prowadzenie ewidencji odpadów oraz wystawianie kart przekazania odpadów systemie BDO,
      -Sporządzanie wymaganych sprawozdań, ewidencji, raportów zgodnie z przepisami ochrony środowiska,
      -Profesjonalna obsługa Klientów w zakresie usługi odbioru i wywozu odpadów,
      -Tworzenie harmonogramów przywozów i wywozu odpadów,
      -Przygotowanie miesięcznych rozliczeń wykonanych usług dla Klientów oraz pomoc przy wystawianiu faktur,
      -Dbałość o właściwy przepływ informacji pomiędzy Klientami, a odpowiednimi jednostkami organizacyjnymi Spółki,
      -Obsługa Klienta zgodna z korporacyjnymi standardami,

      Pracodawca oferuje umowę o pracę na okres próbny, docelowo na czas nieokreślony

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak, kierunek: ochrona środowiska
      • Inne wymagania: wymagane wykształcenie średnie mile widziane wykształcenie wyższe w zakresie ochrony środowiska lub pokrewne, zdolności analityczne, samodzielność, kreatywność i zaangażowanie, biegła znajomość oprogramowania MS Office, Znajomość przepisów prawa z zakresu ochrony środowiska będzie dodatkowym atutem, Umiejętności koordynowania wielu zadań jednocześnie, Mile widziana znajomość programu SAP Wymagane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, lub prowadzenie administracji biurowej, magazynu, logistyki wewnętrznej jak i zewnętrznej

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Warszawie