Czy to Twoja firma?

Yours sp. z o.o. praca

Warszawa

Jesteśmy Yours Family Office – Twoim zaufanym partnerem w zarządzaniu majątkiem i doradztwie podatkowym. Nasza siedziba znajduje się w sercu Warszawy, gdzie zespół wykwalifikowanych ekspertów każdego dnia dba o to, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie.

Od lat wspieramy naszych klientów w Polsce oraz na trzech kontynentach, dostarczając im kompleksowych rozwiązań w zakresie zarządzania prywatnym majątkiem. Specjalizujemy się w usługach prawniczych, z naciskiem na planowanie sukcesji majątkowej, co pozwala naszym klientom zabezpieczyć przyszłość ich i ich rodzin. Rozumiemy, że każdy klient jest wyjątkowy, dlatego nasze podejście jest zawsze indywidualne i dostosowane do osobistych potrzeb.

W Yours Family Office stawiamy na niezależność – nie jesteśmy związani z żadną korporacją ani instytucją finansową, co pozwala nam działać wyłącznie w najlepszym interesie naszych klientów. To właśnie ta niezależność i zaufanie, jakim nas obdarzają klienci, stanowią naszą przewagę konkurencyjną.

Nasze usługi obejmują doradztwo w dywersyfikacji portfela inwestycyjnego, projektowanie międzynarodowych struktur holdingowych oraz reprezentację w negocjacjach umów akwizycyjnych. Pomagamy również w pozyskiwaniu finansowania i mamy bogate doświadczenie w rynku Private Equity.

W Yours Family Office rozumiemy, że świat finansów może być skomplikowany, dlatego zawsze staramy się wyjaśniać zawiłości w prosty i zrozumiały sposób. Nasz zespół to nie tylko eksperci w swoich dziedzinach, ale także ludzie z pasją, którzy każdego dnia pracują na Twoje zaufanie.

Zapraszamy do współpracy – razem zadbajmy o Twój majątek i przyszłość.

Yours sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Księgowy Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy Yours sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Yours sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Yours sp. z o.o.

Adres rejestrowy

Praca Yours sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Młodszą księgową do wprowadzania danych do KPIR

    Yours sp. z o.o.
    • 4 500-5 000 zł / mies.
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zatrudnimy pomoc księgową / młodszą księgową do wprowadzania danych do KPIR. Oferujemy pracę w bardzo przyjaznej atmosferze i intensywne pogłębianie wiedzy.

      Praca od już.

      Zakres obowiązków

      • Wprowadzanie dokumentów do programu księgowego
      • Porządkowanie dokumentów

      Wymagania

      • Doświadczenie (choć minimalne) we wprowadzaniu danych do KPIR
      • Wiedza podatkowa mile widziana
      • Humor i życzliwe podejście do ludzi
      • Chęć do nauki i pogłębiania wiedzy

      Oferujemy

      • Bardzo dobrą atmosferę w pracy
      • Godziny pracy - nie wymagamy sztywno 8 godzin. Zależy nam na wykonaniu pracy, a nie na "odsiadywaniu" godzin.

Pracodawcy w Warszawie