Łukasz Gołdyń 3E SYSTEM

Czy to Twoja firma?

Łukasz Gołdyń 3E SYSTEM praca

Kraków

 Biuro projektowe działa nieprzerwanie od 2009r. Specjalizuje się w instalacjach grzewczych w szczególności sieciach i urządzeniach cieplnych wysokotemperaturowych. Realizujemy również projekty z zakresu pozostałych instalacji sanitarnych w tym wentylacji mechanicznej, odnawialnych źródeł energii, instalacji wodociągowych oraz kanalizacyjnych. Firma działa głównie na zlecenie inwestorów instytucjonalnych.

Łukasz Gołdyń 3E SYSTEM najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Projektant Kraków
- w kategoriach zawodowych:
sztuka / rozrywka / kreacja / projektowanie

Oferty pracy Łukasz Gołdyń 3E SYSTEM

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Łukasz Gołdyń 3E SYSTEM

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Łukasz Gołdyń 3E SYSTEM

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 5 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Kraków
  3. Poznań

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca Łukasz Gołdyń 3E SYSTEM - oferty archiwalne

  • Projektant / asystent projektanta instalacji sanitarnych

    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • W związku z dynamicznym rozwojem Firmy poszukujemy Specjalisty do pracy na stanowisko:

      Projektant / asystent projektanta instalacji sanitarnych

      Miejsce pracy: Kraków

      Zakres obowiązków

      • praca w biurze oraz w terenie,

      • inwentaryzacje instalacji w istniejących obiektach budowlanych,

      • opracowywanie dokumentacji technicznej z zakresu instalacji HVAC,

      • współpraca z jednostkami administracji publicznej w zakresie obowiązującej ustawy Prawo budowlane.

      Wymagania

      • bardzo dobra znajomość programów CAD (GstarCAD, BrisCAD, itp.),

      • bardzo dobra znajomość pakietu oprogramowania (Instalsoft, Sankom) do obliczeń OZC, instalcji c.o., cwu,

      • bardzo dobra umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną z branży architektonicznej,

      • min. roczne doświadczenie przy projektowaniu instalacji c.o., wod-kan,

      • punktualność,

      • obowiązkowość,

      • komunikatywność.

      Oferujemy

      • umowę o pracę / kontrakt b2b,

      • pełny etat,

      • pracę w przyjaznej atmosferze i komfortowych warunkach,

      • możliwość rozwoju zawodowego w tym zdobycie uprawnień budowlanych,

      • wynagrodzenie stosowne do umiejętności i doświadczenia,

      • niezbędne narzędzia pracy w tym samochód do wyjazdów służbowych.

Pracodawcy w Krakowie