Czy to Twoja firma?

Wolt Delivery praca

Warszawa

W Wolt uruchamiamy możliwości, wprawiając świat w ruch. Podejmujemy się dużych problemów, aby pomóc kierowcom, pasażerom, dostawcom i konsumentom poruszać się w ponad 600 miastach na całym świecie. Zapraszamy ludzi ze wszystkich środowisk, którzy szukają możliwości pomocy w budowaniu przyszłości, w której każdy i wszystko może poruszać się niezależnie. Jeśli masz ciekawość, pasję i ducha współpracy, pracuj z nami i wspólnie pchnijmy świat do przodu.

Wolt Delivery najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kurier Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
magazyn

Oferty pracy Wolt Delivery

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Wolt Delivery

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Wolt Delivery

Siedziba główna

Praca Wolt Delivery - oferty archiwalne

  • Kurier

    Wolt Delivery
    • Warszawa
    • umowa o dzieło
    • część etatu

    • Zakres obowiązków

      • Ty wybierasz, kiedy i gdzie pracujesz, za każdym razem!

      Wymagania

      • aby z nami jeździć, musisz mieć ukończone 18 lat.
      • prawo do pracy w Polski - Oznacza to, że jesteś obywatelem Polski lub UE, posiadasz pozwolenie na pracę lub ważną wizę na pracę. Smartfon - Aby korzystać z naszej aplikacji mobilnej, musisz mieć działający smartfon.
      • środek transportu

      Oferujemy

      • prawdziwe wsparcie na żywo we wszystkich twoich dostawach
      • zaplanuj swoją pracę z wyprzedzeniem lub pracuj na żądanie
      • dostęp do najlepszych i najnowszych firm kurierskich
      • całkowita elastyczność
      • brak długoterminowych zobowiązań
      • najlepiej płacąca platforma jeźdźców
      • szereg zniżek i świadczeń (w tym zasiłek chorobowy) za pośrednictwem naszego partnera Collective Benefits.

      Zarejestruj się, korzystając z poniższego linku!

Pracodawcy w Warszawie