Czy to Twoja firma?

VAI praca

Warszawa

Jesteśmy VAI, dynamiczną agencją rozwoju biznesowego z sercem bijącym w rytmie pulsującego Dubaju. Nasza podróż rozpoczęła się w 2020 roku, a od tego czasu nieustannie rozwijamy nasz zespół, który obecnie liczy od 201 do 500 zdolnych i zaangażowanych profesjonalistów. Nasza misja? Projektowanie produktów i usług, które wnoszą wartość i znaczenie do życia ludzi. To nie tylko praca, to nasza pasja.

W VAI, innowacja i kreatywność to nie tylko puste słowa – to filary, na których budujemy naszą firmę. Dążymy do doskonałości we wszystkim, czym się zajmujemy, od marketingu po zarządzanie produktami, od rozwoju oprogramowania po obsługę klienta. Nasze kompetencje są szerokie i obejmują także zarządzanie zasobami ludzkimi, organizację wydarzeń i księgowość. Każdy projekt traktujemy jako szansę na wykazanie się innowacyjnością i doskonałością.

Jako firma z międzynarodowym zasięgiem, jesteśmy dumni, że możemy współpracować z klientami z różnych zakątków świata, dostarczając rozwiązania, które przekraczają granice i kultury. Nasze podejście jest proste: słuchamy, uczymy się i dostosowujemy, aby nasze usługi były zawsze na najwyższym poziomie.

W VAI, każdy dzień to nowa opowieść sukcesu, którą piszemy razem z naszymi klientami. Zapraszamy Cię, abyś stał się częścią tej opowieści i doświadczył, jak pasja połączona z profesjonalizmem może przekształcić Twoje biznesowe wizje w rzeczywistość. Razem możemy osiągnąć więcej.

VAI najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy VAI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca VAI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa VAI

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
VAI
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Kraków

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca VAI - oferty archiwalne

  • Field Application Specialist

    VAI
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca zdalna
    • Dla Klienta, Bio-Rad, który jest światowym liderem, zatrudniającym ponad 8000 pracowników i posiadającym globalną sieć operacyjną, która służy klientom na całym świecie w dziedzinie badań z zakresu Life Sciences i diagnostyki klinicznej, poszukujemy kandydata na stanowisko Field Application Specialist

      Region: cała Polska

      Zakres obowiązków

      • Zapewnienie specjalistycznego wsparcia w zakresie produktów i rozwiązań działu kontroli jakości (QSD), działu diabetes (CSD) oraz immunologii klinicznej (CID) dystrybutorom i klientom
      • Asystowanie przy kompleksowych instalacjach i zapewnianie szkoleń dla użytkowników końcowych na miejscu. Posiadanie podejścia sprzedażowego w kontaktach z klientami i przekazywanie informacji zwrotnych z terenu do product managerów.
      • Jako druga linia wsparcia technicznego klienta, zapewnienie wsparcia w terenie dla klientów poprzez wykorzystanie dostępnych aplikacji dla zainstalowanych urządzeń
      • Aktywne planowanie i przeprowadzanie lokalnych szkoleń zarówno dla pracowników Bio-Rad, jak i partnerów dystrybucyjnych.
      • Aktywne wspieranie regionu w celu zapewnienia realizacji celów specyficznych dla danego kraju (demonstracje, seminaria i warsztaty).
      • Dostarczanie wszelkich informacji technicznych w celu wspierania przetargów i ofert.
      • Współpraca z zespołem marketingu EMEA w celu wspierania rozwoju i wdrażania planów taktycznych związanych z segmentem klientów w regionie.

      Wymagania

      Kluczowe kwalifikacje

      • Tytuł licencjata w dziedzinie biologii klinicznej, nauk przyrodniczych lub innej odpowiedniej dziedzinie naukowej
      • Dogłębne zrozumienie zagadnień związanych z laboratoriami diagnostycznymi, kontrolą jakości lub działu zajmującym się cukrzycą, w połączeniu z wyczuciem biznesu
      • 5+ lat doświadczenia w pracy naukowej lub jako specjalista ds. zastosowań w terenie
      • Dobra znajomość języka angielskiego jest niezbędna
      • Silne umiejętności rozwiązywania problemów i wielozadaniowości

      Oferujemy

      • Pracę w firmie, która jest liderem sprzętu laboratoryjnego
      • Pracę w międzynarodowym środowisku
      • Wyposażenie niezbędne do pracy
      • Rozwój osobisty

Pracodawcy w Warszawie