Centrum Badań Środowiska „Sorbchem” Sp. z o. o.

Czy to Twoja firma?

Centrum Badań Środowiska „Sorbchem” Sp. z o. o. praca

Ruda Śląska

Centrum Badań Środowiska „SORBCHEM” Sp. z o. o. realizuje usługi z zakresu pomiarów i badań, ekspertyz i doradztwa.

Zakres usług Laboratorium Badawczego obejmuje wykonywanie:

• pomiarów na stanowiskach pracy,

• pomiarów emisji zanieczyszczeń do powietrza,

• badań kotłów na paliwa stałe,

• pomiarów akustycznych oraz pomiarów hałasu,

• badań ścieków, wód, gleb i osadów,

• badań próbek dostarczonych,

• badań próbek odpadów.

Na wykonywanie badań nasze Laboratorium posiada akredytację Polskiego Centrum Akredytacji.

Centrum Badań Środowiska „Sorbchem” Sp. z o. o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika badania i rozwój bhp / ochrona środowiska

Oferty pracy Centrum Badań Środowiska „Sorbchem” Sp. z o. o.

Praca alert - powiadomienia

Praca Centrum Badań Środowiska „Sorbchem” Sp. z o. o.

Mapa Centrum Badań Środowiska „Sorbchem” Sp. z o. o.

Siedziba główna

Centrum Badań Środowiska „Sorbchem” Sp. z o. o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Centrum Badań Środowiska „Sorbchem” Sp. z o. o. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. wzorcowania przyrządów pomiarowych

    • Ruda Śląska
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • bez doświadczenia
    • Akredytowane Laboratorium zatrudni Specjalistę ds. wzorcowania przyrządów pomiarowych

      Zakres obowiązków

      • Przeprowadzanie wzorcowań analizatorów gazów z sensorami:

        • EC

        • PMD

        • NDIR

        • CLD

        • FID

      • Wykonywanie świadectw wzorcowania przyrządów.

      • Praca w systemie zarządzania zgodnym z ISO 17025.

      Wymagania

      • Wykształcenie średnie, wyższe lub w trakcie studiów.

      • Mile widziana wiedza z zakresu obsługi analizatorów gazów i analizy danych doświadczalnych.

      • Chęć do nauki.

      Oferujemy

      • Stabilną pracę w laboratorium o wysokiej pozycji na rynku (umowa o pracę).

      • Udział w szkoleniach wewnętrznych oraz zewnętrznych.

      • Stabilne warunki zatrudnienia.
      • Wsparcie merytoryczne.

  • Specjalista ds. pomiarów środowiska pracy

    • praca od zaraz
    • Akredytowane Laboratorium Badawcze zatrudni specjalistę ds. pomiarów środowiska pracy.

      • Wykonywanie pomiarów na stanowiskach pracy w obrębie województwa śląskiego oraz na terenie całego kraju.
      • Opracowanie sprawozdań z przeprowadzonych badań.
      • Nadzór nad dokumentami.
      • Nadzór nad wyposażeniem pomiarowym.
      • Wdrażanie nowych metod badawczych.

      Wymagania

      • Wykształcenie minimum średnie lub wyższe z dziedziny nauk ścisłych lub technicznych.
      • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w akredytowanym laboratorium.
      • Prawo jazdy kategorii B.
      • Brak przeciwwskazań lekarskich do pracy powyżej 3 m.
      • Gotowość do ewentualnych wyjazdów służbowych.
      • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

      Oferujemy

      • Ciekawą pracę w młodym zespole.
      • Udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych.

Pracodawcy w Rudzie Śląskiej