Czy to Twoja firma?

IRENEUSZ ŁAZARSKI BKP BIURO KSIĘGOWO-PRAWNE praca

Warszawa

Od 1996 roku firma LAZARSKIAUDYT Biuro Księgowo-Podatkowe Irenusz Łazarski świadczy usługi w zakresie podatków, rachunkowości, obsługi prawnej, księgowej i kadrowej przedsiębiorstw oraz doradztwa gospodarczego. Wieloletnie doświadczenie i obecność na rynku pozwoliła nam na wypracowanie kompleksowej oferty outsourcingu dla firm, pozwalającej na powierzenie nam całości spraw związanych z obsługą księgową, prawną, podatkową oraz kadrową przedsiębiorstw.

Ponadto, nasza firma świadczy usługi w zakresie badania sprawozdań finansowych, a także audytów finansowych wewnętrznych i kontrolingu finansowego.

IRENEUSZ ŁAZARSKI BKP BIURO KSIĘGOWO-PRAWNE najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Księgowy Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy IRENEUSZ ŁAZARSKI BKP BIURO KSIĘGOWO-PRAWNE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca IRENEUSZ ŁAZARSKI BKP BIURO KSIĘGOWO-PRAWNE

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa IRENEUSZ ŁAZARSKI BKP BIURO KSIĘGOWO-PRAWNE

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
IRENEUSZ ŁAZARSKI BKP BIURO KSIĘGOWO-PRAWNE
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca IRENEUSZ ŁAZARSKI BKP BIURO KSIĘGOWO-PRAWNE - oferty archiwalne

  • Praca w księgowości szuka człowieka

    • Warszawa
    • kontrakt b2b
    • pełny etat
    • Biuro księgowo - prawne Łazarski szuka osób do pracy w księgowości.
      Wiedza fachowa i doświadczenie mile widziane i będą dodatkowym atutem.Oferujemy możliwości rozwoju zawodowego i pracę w przyjaznym zespole.
      Kto zechce, może u nas zarabiać dużo. Zarobki zależą od zaangażowania, umiejętności i rezultatu pracy.
      Praca stabilna w rozwijającej się firmie.
      Możliwy wariant pracy zdalnej (dotyczy wykwalifikowanych księgowych). Znajomość języków mile widziana.
      Mile widziane osoby rosyjskojęzyczne.

      Zapraszamy do kontaktu.

      Biuro Łazarski

      Zakres obowiązków

      - księgowanie dokumentów

      - prace biurowe, kancelaryjne

      - kontakt z klientem

      Wymagania

      - wykształcenie wyższe

      Oferujemy

      - ciekawe i rozwijające zadania

      - dobre warunki pracy

Pracodawcy w Warszawie