Positive Therapy Specjalistyczne Centrum Diagnozy i Terapii Katarzyna Doroszewicz

Czy to Twoja firma?

Positive Therapy Specjalistyczne Centrum Diagnozy i Terapii Katarzyna Doroszewicz praca

Warszawa

Positive Therapy to specjalistyczna placówka niepubliczna, zajmująca się diagnozą oraz terapią dzieci i młodzieży. Nasza kadra ma duże doświadczenie w prowadzeniu diagnozy i terapii psychologicznej, Integracji Sensorycznej, logopedii. Zespół Centrum składa się z terapeutów, specjalizujących się w pracy z dziećmi z różnymi zaburzeniami rozwojowymi, w tym z autyzmem, zespołem Aspergera, niepełnosprawnościami sprzężonymi oraz innymi zaburzeniami rozwojowymi. Tworzymy zgrany i kompetentny zespół służący Państwu swoją wiedzą. Staramy się, podążając za potrzebami naszych pacjentów, stale rozwijać się i proponować nowe formy pomocy.

Positive Therapy Specjalistyczne Centrum Diagnozy i Terapii Katarzyna Doroszewicz najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Psycholog Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Positive Therapy Specjalistyczne Centrum Diagnozy i Terapii Katarzyna Doroszewicz

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Positive Therapy Specjalistyczne Centrum Diagnozy i Terapii Katarzyna Doroszewicz

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Positive Therapy Specjalistyczne Centrum Diagnozy i Terapii Katarzyna Doroszewicz

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Kutno
  4. Rzeszów
  5. Zambrów
  6. Zielona Góra

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Positive Therapy Specjalistyczne Centrum Diagnozy i Terapii Katarzyna Doroszewicz - oferty archiwalne

  • Psycholog dziecięcy

    • Warszawa
    • kontrakt b2b
    • dodatkowa/dorywcza
    • Positive Therapy Specjalistyczne Centrum Diagnozy i Terapii w Warszawie - Ursynów poszukuje psychologa dziecięcego na 1-3 dni w tygodniu (przede wszystkim w środy, czwartki i/lub piątki w godz. 15:00/16:00-20:00/21:00

      Jeśli jesteś psychologiem i posiadasz min 3-letnie doświadczenie w edukacji i terapii z dziećmi autystycznymi/z ADHD, zapraszamy do współpracy.

      Wymagania:

      • dobra organizacja pracy

      • łatwość nawiązywania kontaktów z dziećmi i opiekunami

      • punktualność, odpowiedzialność, samodzielność, kreatywność, zaangażowanie

      • dostępność 1-3 dni w tygodniu

      • umiejętności prowadzenia dokumentacji

      • doświadczenie w pracy z dziećmi autystycznymi/ dziećmi z ADHD/ dziećmi z Zespołem Aspergera

      • doświadczenie w wykonywaniu diagnoz i prowadzeniu terapii

      Oferujemy:

      • długoterminową współpracę

      • korzystne warunki finansowe

      • możliwość wymiany doświadczeń z pracującymi u nas specjalistami

      • miłą atmosferę pracy

      • możliwość rozwoju

      • obsługę administracyjno - recepcyjną,

      • profesjonalnie wyposażone gabinety

      Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

      • prowadzenie dokumentacji

      • wykonywanie diagnoz i prowadzenie terapii psychologicznej

      • kontakt z rodzicami i opiekunami dzieci

      • prowadzenie zajęć z dziećmi autystycznymi/ dziećmi z ADHD/ dziećmi z Zespołem Aspergera

      Możliwe formy zatrudnienia:

      • współpraca w oparciu o umowę zlecenie lub B2B

      Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem „Psycholog dziecięcy” przez e-mail biuro@positive-therapy.pl

      Zapraszamy do współpracy.

      Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).” „Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez pracodawcę danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”

      Zakres obowiązków

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Warszawie