Czy to Twoja firma?

KBU sp. z o.o. praca

Kraków

Od naszego założenia w 2013 roku w malowniczym Krakowie, w KBU nieustannie dążymy do tego, aby nasze usługi były synonimem innowacji i jakości. Jesteśmy dumni, że możemy przyczyniać się do poprawy jakości życia w miastach, oferując kompleksowe usługi utrzymania dróg, autostrad, parkingów, a także zarządzania odpadami i infrastrukturą miejską. Nasza misja to doskonalenie usług środowiskowych i infrastrukturalnych, które każdego dnia ułatwiają życie mieszkańców. W naszej pracy kierujemy się głębokim szacunkiem dla środowiska naturalnego, co znajduje odzwierciedlenie w każdym aspekcie naszej działalności. Wykorzystujemy najnowsze technologie, aby nasze usługi były nie tylko efektywne, ale także przyjazne dla planety. Jako część większej rodziny – hiszpańskiej spółki Licuas S.A. – czerpiemy z międzynarodowego doświadczenia i innowacyjności, co pozwala nam nieustannie podnosić poprzeczkę w branży. Nasze usługi obejmują nie tylko utrzymanie dróg i autostrad, ale także zarządzanie strefami płatnego parkowania, parkingami podziemnymi, utrzymaniem zieleni, czystością, konserwacją oświetlenia ulicznego oraz systemów kanalizacyjnych. Dbamy o to, by przestrzeń miejska była nie tylko funkcjonalna, ale i estetyczna. W KBU jesteśmy świadomi, że nasza praca ma bezpośredni wpływ na codzienne życie ludzi. Dlatego też każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były wykonywane na najwyższym poziomie, z myślą o dobru wspólnoty i przyszłych pokoleń. Zapraszamy do poznania naszej historii i dołączenia do grona zadowolonych klientów i partnerów, którzy już teraz cieszą się wyższą jakością życia dzięki naszej pracy.

KBU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Inżynier Kraków
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy KBU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KBU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Specjalista ds. kalkulacji

    Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o.
    • Jelcz-Laskowice
    • umowa o pracę
    Wygasa
  • Specjalista ds. zasobów serwisowych

    • praca od zaraz
    Dodana
  • Pracownik Sekretariatu

    AEROKLUB WROCŁAWSKI
    • 4 000-5 500 zł netto / mies. (zal. od umowy)
    • Wrocław
    • rekrutacja zdalna
    • запрошуємо працівників з України
    Polecana Popularna
    Dodana

Mapa KBU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

KBU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca KBU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pracownik biurowy

    KBU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Wrocław
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wczytywanie i odbieranie korespondencji, ewidencja FV, ewidencja dokumentacji kontraktów, prowadzenie rejestrów rozliczeń zapotrzebowania biura, raportowanie, pomoc w pracach administracyjno-kontrolnych obsługi klienta.
      Przewidywany okres zatrudnienia: 3 lata.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: wykształcenie: średnie, staż pracy: brak wymagań, bardzo dobra znajomość programu Excel oraz programu EG System do weryfikacji transakcji

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 3 652,39 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Krakowie