LICZYK Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

LICZYK sp. z o.o. praca

Warszawa

Jesteśmy Biurem Finansowo-Księgowym LICZYK, z siedzibą w sercu Warszawy, gdzie od ponad ćwierćwiecza wspieramy rozwój polskich przedsiębiorstw. Nasza historia zaczęła się od małego, rodzinnego projektu – dwuosobowej spółki cywilnej Anny i Michała Norwiczów. Z czasem, w odpowiedzi na rosnące potrzeby rynku, przekształciliśmy się w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, co było kamieniem milowym w naszej ewolucji.

W LICZYK, zatrudniamy ponad 80 wykwalifikowanych specjalistów, którzy codziennie dbają o to, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Oferujemy kompleksową pomoc w prowadzeniu małych i średnich przedsiębiorstw, od księgowości i obsługi wynagrodzeń, przez audyty księgowo-podatkowe, outsourcing płac, po ubezpieczenia i doradztwo podatkowe. Nasze usługi są dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta, a dzięki możliwościom, jakie daje księgowość online, jesteśmy zawsze blisko naszych partnerów biznesowych.

Innowacyjność to dla nas klucz do sukcesu. Dlatego wykorzystujemy najnowocześniejsze systemy informatyczne, które pozwalają na bezproblemową komunikację elektroniczną i dostęp do usług księgowych online – to nasza usługa eLICZYK. Dbamy o bezpieczeństwo i jakość naszych usług, co potwierdza posiadanie polis ubezpieczeniowych OC na ponad 1 000 000 złotych.

Nasza pozycja na rynku to wynik długoletniego doświadczenia, które przekłada się na profesjonalizm i głęboką wiedzę branżową. Jesteśmy dumni z tego, że możemy oferować usługi, które nie tylko odpowiadają na bieżące potrzeby naszych klientów, ale również przewidują wyzwania przyszłości. Nasza infrastruktura i zespół ekspertów pozwalają na świadczenie usług na odległość, co w dzisiejszych czasach jest nieocenioną wartością.

W Biurze LICZYK rozumiemy, że zaufanie to fundament każdej relacji biznesowej. Dlatego każdego dnia pracujemy na to zaufanie, oferując nie tylko profesjonalne doradztwo podatkowe i księgowe, ale również kompleksową obsługę, która pomaga naszym klientom skupić się na tym, co dla nich najważniejsze – rozwoju ich biznesu.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy już od lat cenią sobie nasze usługi i indywidualne podejście. Razem możemy więcej – z nami Twoje finanse są w dobrych rękach.

LICZYK Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
bankowość / finanse

Oferty pracy LICZYK Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca LICZYK Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa LICZYK Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa
  3. Częstochowa

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca LICZYK Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Samodzielny Księgowy / Samodzielna Księgowa

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • Wymagania

      Opis stanowiska
      • Posiadamy wolne wakaty na stanowiska samodzielnych księgowych.
      • Stanowisko związane z prowadzeniem Ksiąg Handlowych i KPiR.
      • Stanowisko związane z pracą w dziale płacowo-kadrowym.
      Umiejętności
      • znajomość programu CDN Optima będzie dodatkowym atutem
      • mile widziane doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym
      • elastyczny czas pracy
      • pracę w zgranym zespole
      • możliwość rozwoju swoich umiejętności zawodowych i poszerzenia wiedzy w zakresie rachunkowości
      • lokalizacja Warszawa, Postępu 17D
      Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Pracodawcy w Warszawie