Czy to Twoja firma?

WDB S.A. praca

Wrocław

Jesteśmy WDB Brokerzy Ubezpieczeniowi S.A., Twoim zaufanym partnerem w dziedzinie ubezpieczeń od 2006 roku. Nasza historia rozpoczęła się we Wrocławiu, gdzie z pasją i zaangażowaniem zaczęliśmy tworzyć firmę, która dzisiaj jest jednym z liderów na polskim rynku brokerstwa ubezpieczeniowego.

Nasza misja to dostarczanie rozwiązań ubezpieczeniowych najwyższej jakości i skuteczności. Z dumą oferujemy kompleksową obsługę ubezpieczeniową, która obejmuje zarówno programy ubezpieczeń masowych, jak i specjalistyczne ubezpieczenia grupowe na życie i zdrowie. Dbamy o bezpieczeństwo podmiotów z sektora mieszkalnictwa, jednostek użyteczności publicznej, administracji państwowej, a także spółek technologicznych i funduszy inwestycyjnych.

Nasza pozycja na rynku jest wynikiem nie tylko bogatej oferty, ale również innowacyjności i jakości. Dzięki optymalizacji kosztów i unikalnym partnerstwom technologicznym, jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom usługi na najwyższym poziomie. Współpracujemy z zagranicznymi partnerami ubezpieczeniowymi, co pozwala nam na działanie nie tylko na polskim rynku, ale i międzynarodowym.

Jesteśmy dumni z naszego wkładu w edukację zdrowotną poprzez fundację PolskieDzieci.org oraz z oferowania usług księgowo-kadrowych, informatycznych, doradztwa gospodarczego i finansowego przez WDB Consulting Sp. z o.o. To wszystko jest częścią naszego zaangażowania w społeczność i dążenia do bycia firmą, która robi różnicę.

Nasza stabilność finansowa jest potwierdzona kapitałem zakładowym w pełni opłaconym w wysokości 7.537.857 zł, co świadczy o naszej solidności i zaufaniu, jakim obdarzają nas nasi partnerzy i klienci. Naszą przewagę konkurencyjną budujemy na współpracy z dedykowanymi branżowymi zespołami brokerskimi, wsparciu kancelarii prawnej, rzeczoznawców majątkowych, inżynierów z dziedziny oceny ryzyka oraz specjalistów z zakresu likwidacji szkód.

Zapraszamy do współpracy – razem możemy osiągnąć więcej, zapewniając bezpieczeństwo i spokój ducha w nieprzewidywalnym świecie.

WDB S.A. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa sprzedaż / zakupy obsługa klienta / call center

Oferty pracy WDB S.A.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca WDB S.A.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa WDB S.A.

Siedziba główna

WDB S.A. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
WDB S.A.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Swidnica
  3. Warszawa
  4. Wrocław
  5. Bydgoszcz
  6. Częstochowa

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca WDB S.A. - oferty archiwalne

  • Prawnik

    WDB S.A.
    • Wysoka
    • umowa o pracę
    • Wymagania

      Brokerska Grupa Ubezpieczeniowa WDB S.A.
      • Miejsce wykonywania pracy : ul Fiołkowa 3 , Wysoka 52-200 ( pow. Wrocławski),dolnośląskie
      • Umowa o pracę
      • Pełny etat
      Twój zakres obowiązków
      • Udzielanie porad prawnych wewnętrznym działom Spółki oraz przygotowanie pism oraz opinii
      • Sporządzanie oraz opiniowanie projektów umów w zakresie bieżącej działalności Spółki
      • Merytoryczne wsparcie Spółki i jej pracowników w kwestiach prawnych, procesowych , organizacyjnych
      • Tworzenie i opiniowanie dokumentacji prawnej
      • Wsparcie we wdrażaniu regulacji i procedur wewnętrznych
      • Zaangażowanie w obsługę korporacyjną grupy kapitałowej
      • Sporządzanie analiz i weryfikacja umów, zleceń , dokumentacji
      • Czynności z zakresu administracji działu prawnego
      • Monitorowanie zmian w regulacjach prawnych
      • Kontakt z organami państwowymi
      Nasze wymagania
      • Wykształcenie prawnicze lub student V roku studiów
      • Znajomość prawa cywilnego, prawa handlowego i gospodarczego oraz prawa pracy, przepisy z zakresu ubezpieczeń – umiejętność wykorzystania wiedzy w praktyce
      • Język angielski na poziomie umożliwiającym swobodna pracę w środowisku międzynarodowym
      • Umiejętność tworzenia dokumentacji dotyczącej spółki, umów, opinii
      • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
      • Dbałość o szczegóły i sumienność
      • Terminowość i umiejętność pracy pod presja czasu
      To oferujemy
      • Stabilna współpracę, w młodym dynamicznym zespole
      • Możliwość rozwoju zawodowego
      • Stabilne warunki zatrudnienia
      • Ciekawą , pełna wyzwań pracę w Grupie kapitałowej z kapitałem zagranicznym
      • Miejsce pracy Wysoka / k. Wrocławia
      • Benefity: Dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie nauki języka angielskiego, ubezpieczenie na życie
  • Broker Ubezpieczeniowy w Zespole Ubezpieczeń Grupowych - Specjalizacja Programy medyczne

    WDB S.A.
    • Warszawa
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Twój zakres obowiązków:

      • kompleksowa obsługa klientów w zakresie programów medycznych
      • negocjowanie warunków umów dla Klientów
      • opracowywanie analiz i rekomendacji dla Klientów
      • przeprowadzanie prezentacji u Klienta
      • bieżąca współpraca z Klientami i Ubezpieczycielami
      • budowanie długotrwałej relacji z Klientami

      Wymagania

      Nasze wymagania:

      • doświadczenie zawodowe w obszarze sprzedaży ubezpieczeń zdrowotnych lub abonamentów medycznych
      • zdany egzamin brokerski (lub chęć podejścia do egzaminu w najbliższym terminie)
      • czynne prawo jazdy kat. B
      • umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji
      • umiejętność pracy w zespole
      • znajomość pakietu MS Office
      • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy

      Oferujemy

      To oferujemy:

      • stabilne zatrudnienie w firmie brokerskiej o ugruntowanej pozycji na rynku
      • pracę w międzynarodowym środowisku w przyjaznej atmosferze w zespole Profesjonalistów
      • hybrydowy model pracy oraz elastyczne godziny pracy
      • zatrudnienie w oparciu umowy o pracę lub innej odpowiedniej dla kandydata formie
      • udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
      • pakiet benefitów: opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę Multisport, dofinansowanie do lekcji języka angielskiego
      • narzędzia niezbędne do pracy

Pracodawcy w Wrocławiu