Klubik Dziecięcy ,,Domówka'' s.c.

Czy to Twoja firma?

Klubik Dziecięcy Domówka s.c. praca

Warszawa

Klubik Dziecięcy ,,Domówka'' s.c. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Opiekun Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Klubik Dziecięcy ,,Domówka'' s.c.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Klubik Dziecięcy ,,Domówka'' s.c.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Klubik Dziecięcy ,,Domówka'' s.c.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Bydgoszcz
  4. Jaworzno
  5. Olsztyn
  6. Tychy

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Klubik Dziecięcy ,,Domówka'' s.c. - oferty archiwalne

  • Praca dla opiekunki w żłobku Warszawa Powiśle

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Klubik dziecięcy zatrudni opiekunkę w żłobku w pełnym wymiarze w oddziale na warszawskim Powiślu. Szukamy osoby z pasją, kreatywnej, zorganizowanej, rzetelnie podejmującej się swoich obowiązków. Zapewniamy korzystne warunki i kameralną atmosferę, w całej placówce jedynie 20 dzieci podzielonych na dwie grupy wiekowe 1-2 lata i 2-3 lata.

      Praca od zaraz. Umowa zlecenie na okres próbny 3 miesięcy, później umowa o pracę. CV wraz z opisem doświadczenia w pracy z dziećmi prosimy przesyłać poprzez formularz.

      Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

      Zakres obowiązków

      • Opieka nad dziećmi w wieku 1-3 lata.

      Wymagania

      • Doświadczenie w pracy z dziećmi od 1-go do 3-go roku życia;
      • Umiejętności pracy w zespole;
      • Punktualność i odpowiedzialność;
      • Pasja, kreatywność, chęć rozwoju;
      • Kwalifikacje potwierdzające uprawnienia do opieki nad dziećmi (studia kierunkowe lub kurs opiekuna w żłobku lub klubie dziecięcym).

      Oferujemy

      • Kameralną atmosferę;
      • Godne wynagrodzenie;
      • Możliwości rozwoju.

Pracodawcy w Warszawie