Productivity

Czy to Twoja firma?

Productivity praca

Warszawa

Od ponad dwudziestu lat jesteśmy liderem w dziedzinie szkoleń i konsultacji dotyczących łańcucha dostaw w Polsce. Nasza historia zaczęła się w 1998 roku, a od tego czasu nieustannie ewoluujemy, aby dostarczać naszym klientom najwyższej jakości usługi. Jako pierwszy w Polsce i Europie Wschodniej oficjalny przedstawiciel amerykańskiego stowarzyszenia APICS, jesteśmy dumni, że możemy reprezentować tak prestiżową organizację i dzielić się wiedzą na światowym poziomie.

Nasze szkolenia i konsultacje dotyczą zintegrowanego planowania, zarządzania produkcją i logistyką łańcucha dostaw. Z dumą wspieramy wdrożenia w obszarach naszej specjalizacji, a także przyczyniamy się do rozwoju zawodowych kompetencji specjalistów w branży. Przez lata zorganizowaliśmy około 1300 szkoleń, które przyciągnęły ponad 18 000 uczestników z prawie 980 firm. To świadczy o naszej solidnej pozycji na rynku i zaufaniu, jakim obdarzają nas klienci.

Innowacyjność jest dla nas kluczowa. Dlatego stworzyliśmy platformę Productive24, która jako narzędzie low-code/no-code umożliwia szybką i efektywną cyfryzację procesów biznesowych. Nasze rozwiązania spełniły nawet rygorystyczne wymagania Grupy DANONE w zakresie bezpieczeństwa, elastyczności i niezawodności, co potwierdza wysoką jakość naszych usług.

Jesteśmy również twórcami symulatora The Fresh Connection, który służy jako poligon doświadczalny dla firm chcących w praktyczny sposób przetestować i udoskonalić swoje strategie łańcucha dostaw.

Nasza przewaga konkurencyjna to nie tylko oficjalne przedstawicielstwo APICS, ale również wieloletnie doświadczenie naszych konsultantów. Nasi eksperci posiadają praktyczną wiedzę zdobytą w firmach produkcyjnych, co pozwala nam na realistyczne i skuteczne doradztwo.

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy chcą podnieść efektywność swojego łańcucha dostaw, zwiększyć produktywność i zyskać przewagę konkurencyjną na rynku. Razem możemy osiągnąć więcej.

Productivity najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
magazyn

Oferty pracy Productivity

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Productivity

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Productivity

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Productivity - oferty archiwalne

  • Kierownika Sprzedaży do biura w Warszawie

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
      1. Czy jesteś gotowy na zbudowanie efektywnego zespołu sprzedażowego, który przyniesie super rezultat?

      2. Chcesz się rozwijać w szybko rozwijającej się firmie?

      3. Wiesz, jak pracować z blogerami i influencerami?

      Wtedy zapraszamy do nas! Jesteśmy firmą 2bk PROmotion ( ), prowadzimy konkursy z blogerami, dzięki którym wprowadzamy do biznesu odbiorców, które mogą i lubią płacić.

      Nasza misja: Pomagamy firmom i osobistym blogom przyciągnąć uwagę płacących odbiorców. Dajemy biznesu lojalnych klientów. Wiele firm nie może istnieć bez naszych klientów. 95% dużych kont biznesowych na Instagramie i dużych blogerów rozrosło się dzięki konkursom. I my odgrywamy w tym decydującą rolę.

      Naszymi klientami są McDonald's, Rozetka, Silpo. Ta nisza stworzyła setki miejsc pracy i możliwości dla reklamodawców na setki milionów hrywien rocznie. Dzięki nam blogerzy stają się gwiazdami i szybciej się rozwijają.

      Poszukujemy Kierownika Sprzedaży do biura w Warszawie, który zorganizuje efektywną sprzedaż w polskim biurze.

      Chcesz dowiedzieć się więcej o stanowisku? Pospiesz się i wyślij CV i wypełnij formularz [wypełnij formularz]

      Rozważymy tylko tych kandydatów, którzy wypełnili formularz.

      Więcej o nas:

      Chcesz z nami osiągnąć super rezultaty?! Pospiesz się i wyślij swoje CV i wypełnij formularz [wypełnij formularz] . Rozważymy tylko tych kandydatów, którzy wypełnili formularz.

      Zakres obowiązków

      ✅ Co robić:

      • Organizacja pracy działu sprzedaży w biurze w Warszawie.

      • Nadzór, organizacja, szkolenie managerów sprzedaży.

      Wymagania

      ✅ Nasza idealna osoba na stanowisko Szefa Sprzedaży:

      • Samo Zadaniowość. Gotowy do wyznaczania jasnych celów dla siebie i zespołu oraz osiągnięcia super rezultatu.

      • Dobry negocjator. Musisz pokazywać zespołowi, jak osiągnąć właściwy wynik.

      • Ambitny. Gotowy do szybkiego wzrostu i rozwoju wraz z naszym zespołem, który biegnie naprzód z zawrotną prędkością.

      • Zorientowany na wynik. Gotowy, aby pokazywać wyniki i rozwijać swoją karierę.

      • Gotowy do udziału w rozwoju strategii firmy. Gotowy, wraz z liderami, ramię w ramię opracowywać strategię firmy, aby wejść do historii.

      • Posiada ponad 3-letnie doświadczenie w digital-marketingu. Orientuje się w naszym marketingu i naszym produkcie.

      Oferujemy

      ✅ Co oferujemy:

      • Kultura korporacyjna. Mamy niesamowicie silną kulturę korporacyjną. Przyjazna atmosfera. Budujemy całą rodzinę. Pomagamy sobie nawzajem.;

      • Lojalne kierownictwo. Nasi założyciele są na wyciągnięcie ręki dla każdego pracownika firmy. Będziesz pracować z nimi ramię w ramię;

      • Porządna opłata pracy. 2000 Euro + premia. Wszystkim pracownikom dajemy możliwość zarabiania nieograniczonej ilości pieniędzy. Każdy pracownik będzie miał premie;

      • Młody, wesoły, ambitny zespół. Z nami praca jest to łatwa i przyjemna;

      • Szybko rozwijająca się marka. Mamy ogromne ambicje. Weszliśmy już na rynek w Polsce, ale także będziemy pracować na całym świecie.

      • Kariera. W naszej firmie z reguły zwykli pracownicy wyrastają w swojej karierze do stanowiska menedżera średnio za rok. Cenimy ludzi, ich zaangażowanie i energię.

      • Rozwój i nowe możliwości. Dużo inwestujemy w szkolenia pracowników. Angażujemy pracowników w strategię. Stale się rozwijamy. Ciągłe wyzwania. Jednocześnie jesteśmy bardzo stabilni finansowo.

      • Szybko dostosowujemy się i podejmujemy decyzje, również szybko je wdrażamy i uzyskujemy fantastyczne rezultaty. Robimy tę firmę nie tylko ze względu na pieniądze, ale także, aby wejść do historii.

Pracodawcy w Warszawie