Czy to Twoja firma?

AMPROS sp. z o.o. praca

Warszawa
W sercu malowniczego Sokołowa, gdzie innowacja splata się z pasją do wody, znajduje się AMPROS – nasza dynamiczna firma, która z zaangażowaniem rozwija systemy napędowe elektryczne dla miłośników podróży morskich. Jesteśmy dumni, że możemy oferować rozwiązania, które nie tylko gwarantują cichą i efektywną żeglugę, ale także przyczyniają się do ochrony naszej planety. Nasz zespół, liczący od 2 do 10 specjalistów, codziennie dąży do doskonałości, projektując modułowe systemy napędowe, które są nie tylko wydajne, ale i wszechstronne, dostosowane do różnorodnych potrzeb naszych klientów. W naszej ofercie znajdziesz zaawansowane technologicznie komponenty chłodzone cieczą, systemy zapewniające potężną wydajność oraz elastyczne opcje baterii, w tym także zrównoważone rozwiązania hybrydowe. Nasze innowacyjne podejście pozwala na stworzenie spersonalizowanych rozwiązań dla różnych typów łodzi, a nasze systemy ładowania wysokiej mocy są kompatybilne z elektrycznymi samochodami. AMPROS to nie tylko producent, to partner w elektryfikacji przyszłości morskich aplikacji, który stawia na bezpieczeństwo, funkcjonalność i niezawodność.
AMPROS sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika it (informatyka)

Oferty pracy AMPROS sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AMPROS sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa AMPROS sp. z o.o.

Siedziba główna

AMPROS sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
AMPROS sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bydgoszcz
  3. Pruszków
  4. Bielsko-Biała
  5. Katowice
  6. Lubon
  7. Pruszcz Gdański
  8. Gdańsk

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca AMPROS sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Asystent / Asystentka biura

    • Pruszków
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Shift work: no
      Days of work: working days (Monday to Friday)
      Working hours: flexible schedule, possible to work overtime
      Possible night work: no
      Payment schedule: monthly
      Model of payment: basic salary + performance bonus + work trips

      Wymagania

      Your responsibilities:
      • Small office management - setting up a new office
      • Support at recruitment
      • Managing business trips (bookings etc.)
      • Organizing integration, Christmas events
      • Organizing our participation in trade fairs - including being on-site
      • Taking care of invoices - cooperation with external company managing accountant
      • Taking care of HR - cooperation with external company managing HR
      • Other task - everyday issues
      Our requirements:
      • Good English skills - all documents are in English
      • Can-do attitude
      • Proactive
      • Good interpersonal skills
      • Driving license - B
      • Good computer skills
      • Experience with similar position
      • Availability to travel
      What we offer:
      • Private medical care - it will one of your first tasks
      • Small company family atmosphere - less than 20 employees
      • Availability to use English on daily basis
      • It will be your responsibility to make this list longer
      • Office in Pruszkow approx. 600m from WKD

Pracodawcy w Warszawie