Czy to Twoja firma?

Dotti Pelotti sp. z o.o. praca

Warszawa

Witajcie w świecie Dotti Pelotti, gdzie dzieciństwo jest celebrowane każdego dnia. Nasza przygoda rozpoczęła się w 2020 roku w sercu Warszawy, gdzie z pasją i zaangażowaniem zbudowaliśmy miejsce, w którym najmłodsi mogą bezpiecznie rozwijać swoje talenty i umiejętności. Jako prywatne przedszkole, stawiamy na indywidualne podejście do każdego dziecka, tworząc przestrzeń pełną ciepła, kreatywności i zabawy.

W Dotti Pelotti wierzymy, że wczesne lata są kluczowe dla rozwoju każdej osoby. Dlatego też, z ogromnym zaangażowaniem podchodzimy do naszej misji – dostarczania usług edukacyjnych na najwyższym poziomie. Nasz zespół to wykwalifikowani pedagodzy i opiekunowie, którzy każdego dnia dbają o to, aby nasze przedszkole było miejscem, gdzie dzieci mogą bezpiecznie odkrywać świat.

Nasza oferta edukacyjna jest bogata i zróżnicowana, dostosowana do potrzeb i zainteresowań naszych małych odkrywców. Zajęcia prowadzone są w sposób, który stymuluje ciekawość i chęć poznawania, a także wspiera rozwój społeczny i emocjonalny dzieci. Jesteśmy dumni z tego, że rodzice darzą nas zaufaniem, powierzając nam to, co mają najcenniejszego – swoje dzieci.

Dotti Pelotti to nie tylko przedszkole, to społeczność, która wspólnie tworzy bezpieczne i inspirujące środowisko dla najmłodszych. Nasza lokalizacja w Warszawie pozwala nam być blisko rodzin, które szukają dla swoich dzieci miejsca, gdzie edukacja idzie w parze z zabawą.

Choć nasza historia jest stosunkowo krótka, to już teraz jesteśmy dumni z osiągnięć i postępów, które widzimy u naszych wychowanków. Każdy dzień to nowa opowieść, nowe wyzwania i nowe sukcesy. W Dotti Pelotti każde dziecko jest wyjątkowe, a jego rozwój i szczęście są dla nas najważniejsze.

Zapraszamy do świata Dotti Pelotti – miejsca, gdzie dzieciństwo kwitnie, a edukacja jest pasją, którą dzielimy się z najmłodszymi.

Dotti Pelotti Sp. z o o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Nauczyciel Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Dotti Pelotti Sp. z o o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Dotti Pelotti Sp. z o o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Dotti Pelotti Sp. z o o.

Siedziba główna

Praca Dotti Pelotti Sp. z o o. - oferty archiwalne

  • Nauczyciel do grupy przedszkolnej na Żoliborzu

    Dotti Pelotti Sp. z o o.
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Poszukujemy nauczyciela do grupy przedszkolnej 3-6 w Dotti Pelotti na Żoliborzu.

      Zakres obowiązków

      Poszukujemy nauczyciela do grupy przedszkolnej 3-6 w Dotti Pelotti na Żoliborzu.

      Jeśli jesteś osobą, która:

      - chce pomagać dzieciom odkrywać świat

      - ma głowę pełną pomysłów

      - z uśmiechem podchodzi do codziennej pracy

      - ma wykształcenie pedagogiczne

      - posiada doświadczenie w pracy z dziećmi

      - znajomość pracy metoda Montessori będzie dodatkowym atutem

      Dołącz do nas, czekamy na Ciebie

      - pracę w kameralnym przedszkolu w kamienicy w zielonej części starego Żoliborza (5 minut od placu Wilsona)

      - dobre warunki finansowe i ogólne warunki pracy (umowa o pracę)

      - możliwość rozwoju i samorealizacji

      - szkolenia

      Wymagania

      Oferujemy

      - szkolenia

Pracodawcy w Warszawie