Gabafi sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Gabafi sp. z o.o. praca

Warszawa

Jesteśmy Gabafi sp. z o.o., Twoim zaufanym partnerem w dziedzinie księgowości, z siedzibą w sercu Warszawy. Nasza historia rozpoczęła się w 2011 roku, kiedy to z pasji do liczb i pragnienia wspierania przedsiębiorców w ich biznesowych podróżach, postanowiliśmy otworzyć nasze drzwi dla klientów poszukujących rzetelnych usług księgowych.

Specjalizujemy się w szerokim spektrum usług, które obejmują prowadzenie ksiąg rachunkowych, obsługę różnych form księgowości oraz kompleksową obsługę kadrowo-płacową. Rozumiemy, że świat finansów może być skomplikowany, dlatego korzystamy z najnowszych, licencjonowanych programów księgowych takich jak Comarch Optima, Enova, czy Humansoft Corax, aby zapewnić Ci usługi na najwyższym poziomie.

Nieustannie poszukujemy nowych możliwości, aby nasze usługi były jeszcze bardziej kompleksowe. Dlatego też rozszerzyliśmy naszą ofertę o profesjonalne doradztwo podatkowe. Współpracujemy z doświadczonymi doradcami z Kancelarii LTCA, abyś mógł skorzystać z najlepszych rozwiązań dostosowanych do Twoich indywidualnych potrzeb.

Jesteśmy dumni z posiadania Certyfikatu Księgowego nr 8912/2005, który jest potwierdzeniem naszej wiedzy i profesjonalizmu. Nasze zaangażowanie w jakość usług i dbałość o detale sprawiają, że nasi klienci mogą czuć się bezpiecznie, powierzając nam swoje finanse.

Założycielami Gabafi są Sylwia Barbara Mochnacz i Marcin Zbigniew Mochnacz, którzy dzięki swojemu zaangażowaniu i wizji rozwoju, przekształcili firmę w miejsce, gdzie każdy przedsiębiorca znajdzie wsparcie i doradztwo na najwyższym poziomie.

W naszej pracy kierujemy się zasadami, które pozwalają nam budować długotrwałe i oparte na wzajemnym zaufaniu relacje z klientami. Choć nie możemy teraz podzielić się naszą misją i wartościami, to zapewniamy, że każde działanie, które podejmujemy, ma na celu przede wszystkim Twoje zadowolenie i sukces Twojego biznesu.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy – razem możemy osiągnąć więcej!

Gabafi sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hr / kadry

Oferty pracy Gabafi sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Gabafi sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Gabafi sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Bydgoszcz
  3. Warszawa
  4. Wrocław
  5. Lublin

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Gabafi sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. kadr i płac

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Biuro rachunkowe zatrudni specjalistę do spraw kadr i płac

      Zakres obowiązków

      • Zapewnienie prawidłowej obsługi płacowej,
      • Naliczanie wynagrodzeń, świadczeń pracowniczych, składek ZUS, zaliczek na podatek dochodowy,
      • Sporządzanie oraz przesyłanie deklaracji i sprawozdań do ZUS, US, PFRON, GUS,
      • Sporządzanie zestawień, raportów i analiz z zakresu administracji płac dla Klientów i na potrzeby wewnętrzne,
      • Kontakt z klientami (głównie mailowy i telefoniczny).

      Wymagania

      • Doświadczenie w naliczaniu wynagrodzeń,
      • Bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych,
      • znajomość systemu Raks SQL Kadry i Płace będzie dodatkowym atutem,
      • Praktyczna znajomość obsługi programu Płatnik oraz programów pakietu MS Office, zwłaszcza Excel,
      • Bardzo dobra organizacja pracy, odpowiedzialność i samodzielność,
      • Umiejętność pracy w zespole,
      • Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów interpersonalnych.

      Oferujemy

      • Dowolna forma zatrudnienia,
      • Rewelacyjną atmosferę w zespole,
      • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
      • Udział w szkoleniach z zakresu kadr i płac.

Pracodawcy w Warszawie