Czy to Twoja firma?

Polski Holding Obronny praca

Warszawa

Jesteśmy Polskim Holdingiem Obronnym, sercem polskiego przemysłu obronnego z siedzibą w Warszawie. Nasza historia sięga ponad 45 lat wstecz, kiedy to rozpoczęliśmy naszą działalność jako Bumar. Przez te lata zdobyliśmy nieocenione doświadczenie w obrocie specjalnym, organizacji produkcji oraz realizacji skomplikowanych programów strategicznych dla obronności kraju.

Jako największy polski eksporter sprzętu wojskowego, jesteśmy dumni z naszej pozycji na rynku. Nasze uzbrojenie, maszyny cywilne, w tym rolnicze, a także sprzęt dla przemysłu wydobywczego i kolejowego, to wynik ciągłego dążenia do doskonałości. Misją, która nas prowadzi, jest rozwój wyodrębnionej, zorganizowanej części przemysłowego potencjału obronnego Rzeczypospolitej Polskiej. To zobowiązanie do służby narodowej jest dla nas kluczowe.

Inwestujemy w badania i rozwój, co pozwala naszym firmom patentować technologie w Polsce, a tym samym podnosić innowacyjność i jakość naszych produktów. Zatrudniamy 300 specjalistów, którzy codziennie pracują nad tym, aby nasze rozwiązania były na najwyższym poziomie.

Nasza działalność nie ogranicza się tylko do granic kraju. Jesteśmy obecni na rynkach międzynarodowych, gdzie nasze produkty i usługi cieszą się uznaniem. Obsługujemy modernizację techniczną Sił Zbrojnych RP oraz aktywnie działamy na rynkach zagranicznych, co potwierdza naszą konkurencyjność i doświadczenie w globalnym obrocie uzbrojeniem.

Jako firma z kapitałem Skarbu Państwa i Agencji Rozwoju Przemysłu SA, cieszymy się stabilnością finansową, która umożliwia nam realizację długoterminowych projektów i inwestycji.

Nasza przewaga konkurencyjna wynika z głębokiego doświadczenia w handlu uzbrojeniem i liderstwa w eksporcie sprzętu wojskowego. Jesteśmy dumni, że możemy przyczyniać się do bezpieczeństwa naszego kraju i naszych sojuszników.

Zapraszamy do poznania naszej historii, naszych produktów i usług, a przede wszystkim naszej misji – bo to właśnie ona jest fundamentem naszej codziennej pracy. Razem budujemy bezpieczną przyszłość.

Polski Holding Obronny najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna prawo i administracja państwowa księgowość / ekonomia administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Polski Holding Obronny

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Polski Holding Obronny

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Dodatki świąteczne
  • Elastyczny czas pracy
  • Parking dla pracowników
  • Spotkania integracyjne

Data aktualizacji: 04.12.2023

Mapa Polski Holding Obronny

Siedziba główna

Polski Holding Obronny poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
Polski Holding Obronny
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bydgoszcz
  3. Kłobuck
  4. Łódź
  5. Bielsko-Biała
  6. Poznań
  7. Pultusk
  8. Karczew
  9. Wrocław
  10. Katowice

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Polski Holding Obronny - oferty archiwalne

  • Pracownik ochrony SUFO

    • 3 900-5 000 zł / mies.
    • Bydgoszcz
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • Polski Holding Obronny sp. z o.o. - poszukuje kandydatów na stanowisko:

      KWALIFIKOWANY PRACOWNIK OCHRONY

      Miejsce pracy: Bydgoszcz

      Zakres obowiązków

      • ochrona osób i mienia

      Wymagania

        • obywatelstwo polskie
        • zaświadczenie o wpisie na listę kwalifikowanych pracowników ochrony
        • pozwolenie na broń
        • uczciwość i lojalność

      Oferujemy

        • dowolna forma zatrudnienia (umowa o pracę, umowa zlecenie)
        • terminowe wypłaty wynagrodzeń
        • przejrzyste i udokumentowane rozliczenia dotyczące czasu pracy i wynagrodzeń
        • prywatna opieka medyczna
        • pakiet benefitów z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych w tym:

        - świadczenia pieniężne z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocy 1200 zł

        - dofinasowanie do wypoczynku 500 zł.

        - dofinansowanie do kart sportowych

Pracodawcy w Warszawie