Czy to Twoja firma?

BIT-STAL sp. z o.o. praca

Częstochowa

Jesteśmy Bit-Stal, dumnym przedstawicielem przemysłu konstrukcyjnego i technologicznego z malowniczej Częstochowy. Nasza historia sięga 2003 roku, kiedy to rozpoczęliśmy naszą działalność, stawiając pierwsze kroki w dynamicznie rozwijającym się świecie konstrukcji stalowych i techniki grzewczej. Z biegiem lat rozszerzyliśmy nasze horyzonty, obejmując naszymi usługami produkcję zbiorników, cystern, pojemników metalowych, a także baterii i akumulatorów. Nasze izolowane przewody i kable, sprzęt instalacyjny oraz maszyny ogólnego przeznaczenia są wynikiem zaangażowania w dostarczanie produktów najwyższej jakości.

W BIT-STAL nie ograniczamy się jednak tylko do produkcji. Jesteśmy także aktywni w handlu i serwisie pojazdów samochodowych, a nasze usługi transportowe, zarówno morskie, jak i śródlądowe, świadczą o naszej wszechstronności i gotowości do zaspokajania różnorodnych potrzeb naszych klientów.

Nasza firma, choć nie zdradza wszystkich kart, jest znana z bezpośredniego kontaktu i indywidualnego podejścia do klienta. Nasi pracownicy zawsze służą pomocą i szczegółowymi informacjami na temat naszego profilu działalności oraz oferowanych produktów i usług. Rozumiemy, że zaufanie i satysfakcja klienta są kluczowe, dlatego każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi stały na najwyższym poziomie.

Jesteśmy firmą, która nie tylko dba o solidność i trwałość naszych konstrukcji, ale także o relacje z naszymi partnerami biznesowymi. Choć nie ujawniamy wszystkich aspektów naszej działalności, takich jak misja czy wartości, które nami kierują, możemy zapewnić, że nasze działania są zawsze ukierunkowane na wysoką jakość i zadowolenie klienta.

Zapraszamy do kontaktu z nami, aby poznać więcej szczegółów naszej oferty i dołączyć do grona zadowolonych partnerów Bit-Stal. Razem możemy tworzyć wielkie rzeczy.

BIT-STAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł inżynieria / technologia / technika praca fizyczna budownictwo / architektura / geodezja serwis / montaż

Oferty pracy BIT-STAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BIT-STAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa BIT-STAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

BIT-STAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca BIT-STAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Ślusarz

    BIT-STAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Częstochowa
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Składanie elementów konstrukcji stalowych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: umiejętność czytania rysunku technicznego
      • Inne wymagania: osoby z doświadczniem w wykonywaniu prac ślusarskich, chęci do pracy, brak nałogów

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 5 299,73 - 6 231,56 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 3500 -4000 zł netto, Pierwsze dni pracy do miesiąca na umowę zlecenie następnie umowa o pracę zakła
  • Ślusarz

      Wymagania

      • Inne wymagania: możliwość przyuczenia, chęci do pracy, brak nałogów

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 4 999,73 - 5 731,56 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 3500 -4000 zł netto praca na 2 zmiany 06.00-14.00, 14.00-22.00;
  • Pracownik fizyczny -zbrojarz -monter

    • 10 054 zł / mies.
    • Niemcy
    • pełny etat

      Montaż drutów zbrojeniowych, składanie konstrukcji. Praca na terenie Niemiec (Zagłębie Ruhry), Region Nadrenia Północna-Westfalia. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie. Praca na terenie Niemiec. Kontakt telefoniczny 881 930 012.

      Wymagania

      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie; pracodawca zapewnia przyuczenie, dobra kondycja fizyczna, chęć do pracy, brak nałogów

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 10 054 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie miesięczne od 2200 do 2800 EURO
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Częstochowie