Ośrodek Psychoterapii Sukces sp. z. o. o

Czy to Twoja firma?

Ośrodek Psychoterapii Sukces sp. z. o. o praca

Warszawa

Jesteśmy Ośrodkiem Psychoterapii Sukces, Twoim zaufanym partnerem w dziedzinie zdrowia psychicznego, zlokalizowanym w sercu Mokotowa w Warszawie. Od 2008 roku z pasją i zaangażowaniem wspieramy naszych pacjentów, oferując specjalistyczną diagnostykę i terapię zaburzeń rozwoju, takich jak autyzm, ADHD, FAS czy Zespół Aspergera. Nasze usługi kierujemy zarówno do dzieci i młodzieży, jak i dorosłych, którzy poszukują profesjonalnej pomocy psychologicznej.

Rozumiemy, że każdy człowiek jest inny i wymaga indywidualnego podejścia, dlatego nasze terapie są dostosowane do unikalnych potrzeb każdego pacjenta. Współpracujemy z rodzicami, oferując warsztaty, które pomagają im lepiej zrozumieć i wspierać swoje dzieci w codziennych wyzwaniach. Dzięki naszym grupom wsparcia rodzice mają możliwość dzielenia się doświadczeniami i czerpania siły od innych osób znajdujących się w podobnej sytuacji.

Nasz zespół tworzą doświadczeni psychoterapeuci, psycholodzy i pedagodzy, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, aby zapewnić najwyższy standard usług. Jesteśmy dumni z naszej pracy, która przynosi realne zmiany w życiu naszych pacjentów i ich rodzin.

W Ośrodku Psychoterapii Sukces każdy znajdzie wsparcie i zrozumienie. Nasze doświadczenie jest Twoją szansą na sukces w pokonywaniu trudności życiowych. Zapraszamy do kontaktu i wspólnej pracy nad lepszym jutrem.

Ośrodek Psychoterapii Sukces sp. z. o. o najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Psychoterapeuta Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Ośrodek Psychoterapii Sukces sp. z. o. o

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Ośrodek Psychoterapii Sukces sp. z. o. o

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Ośrodek Psychoterapii Sukces sp. z. o. o

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Katowice

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Ośrodek Psychoterapii Sukces sp. z. o. o - oferty archiwalne

  • Psychoterapeuta - dorośli, młodzież

    • Warszawa
    • kontrakt b2b
    • dodatkowa/dorywcza
    • Ośrodek Psychoterapii Sukces z siedzibą na Warszawskim Ursynowie, nawiąże współpracę z Psychoterapeutą w nurcie Psychodynamicznym oraz Psychoterapeutą w nurcie poznawczo - behawioralnym .

      Zakres obowiązków

      Prowadzenie :

      - Sesji terapeutycznych

      - Konsultacji

      - Dokumentacji pacjentów

      Wymagania

      - 4 letnia szkoła psychoterapii ( lub w trakcie)

      - Umiejętność pracy w zespole

      - Udziału w zebraniach zespołu oraz regularnej superwizji

      Oferujemy

      - Elastyczny gafik

      - Możliwość korzystania z oferty szkoleń i warsztatów organizowanych przez Ośrodek Sukces

      - Wyposarzone gabinety

      - Pracę w doświadczonym zespole

Pracodawcy w Warszawie