Czy to Twoja firma?

PBO CONSTRUCTION SPÓŁKA Z O.O. SK praca

Ostrów Wielkopolski

Jesteśmy PBO-Construction, firma z długą i bogatą historią, która sięga roku 1993. Jako specjaliści w branży budowlanej, naszą pasją jest tworzenie trwałych i solidnych konstrukcji, które służą ludziom na co dzień. Nasza siedziba znajduje się w Ostrowie Wielkopolskim, sercu Polski, skąd rozpoczęliśmy naszą misję tworzenia przestrzeni, które łączą funkcjonalność z estetyką.

Nasze doświadczenie w produkcji betonowych i żelbetowych elementów budowlanych, a także w szeroko pojętych robotach warsztatowych, pozwala nam na realizację projektów, które nie tylko spełniają, ale często przekraczają oczekiwania naszych klientów. Od 2005 roku z dumą eksportujemy nasze usługi budowlane również do Republiki Federalnej Niemiec, co świadczy o międzynarodowym uznaniu naszej jakości i doświadczenia.

Nasza załoga to średnio 220 specjalistów, którzy każdego dnia wkładają swoje serce i umiejętności w to, co robią. To dzięki nim PBO-Construction jest synonimem niezawodności i innowacyjności. Nasze zaangażowanie w doskonałość jest potwierdzone certyfikatami ISO 9001:2000 oraz prestiżowym wyróżnieniem „Najwyższa Jakość w Budownictwie”, które otrzymaliśmy w 2007 roku.

Jesteśmy dumni z nagród i wyróżnień, które zdobyliśmy za zrealizowane obiekty budowlane, w tym z tytułu „Mister Budownictwa”. To dla nas znak, że idziemy we właściwym kierunku, stale podnosząc poprzeczkę w branży.

W PBO-Construction wierzymy, że każdy projekt jest wyjątkowy i zasługuje na indywidualne podejście. Dlatego też, zawsze jesteśmy gotowi sprostać wyzwaniom, które stawia przed nami nowoczesne budownictwo, jednocześnie dbając o środowisko naturalne i bezpieczeństwo naszych pracowników.

Chociaż nie możemy podzielić się wszystkimi szczegółami naszej działalności, to zapewniamy, że nasza firma stoi na solidnych fundamentach doświadczenia, jakości i zaufania. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów i partnerów. Razem możemy zbudować coś trwałego.

PBO CONSTRUCTION SPÓŁKA Z O.O. SK najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja inżynieria / technologia / technika praca fizyczna produkcja / przemysł

Oferty pracy PBO CONSTRUCTION SPÓŁKA Z O.O. SK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PBO CONSTRUCTION SPÓŁKA Z O.O. SK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PBO CONSTRUCTION SPÓŁKA Z O.O. SK

Siedziba główna

PBO CONSTRUCTION SPÓŁKA Z O.O. SK poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PBO CONSTRUCTION SPÓŁKA Z O.O. SK - oferty archiwalne

  • Operator maszyn

    PBO CONSTRUCTION SPÓŁKA Z O.O. SK
    • Ostrów Wielkopolski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Osoba do przyuczenia
      miejsce pracy: Niemcy
      okres próbny 3 miesiące

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 10 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Ostrowie Wielkopolskim